W praktyce

Rachunkowość – zdaj się na innych

Rachunkowość – zdaj się na innych

Dla wielu ten świat wydaje się być zupełnie obcy i odległy. Są jednak tacy, którzy w obszarze rachunkowości czują się jak ryba w wodzie, a kolejne spotkanie z kruczkami prawnymi i na pozór trudnymi sprawami klientów traktują jako sprawdzian. Sprawdziany te zdają jednak celująco. 

Prowadząc własną działalność gospodarczą zmagamy się z wieloma zadaniami. Nie wszystkie obowiązki musimy jednak wykonywać sami. Szczególnie jeśli niektóre obszary związane z utrzymaniem firmy na rynku nie należą do naszych ulubionych. Warto oddać je profesjonalistom, którzy pomogą nam w kwestii rozliczeń, sprzedaży, promocji czy wielu innych aspektach. To pozwoli nam nie tylko uporać się z wymagającymi zadaniami, ale i zaoszczędzić czas, który i tak trudno nam wygospodarować.

Jednym z obszarów, który bardzo często oddawany jest pod opiekę zewnętrznej firmy jest obsługa księgowa i kadrowo-płacowa. Tym też zajmuje się jedna z warszawskich kancelarii prawno-podatkowych BOOLSKA.PL.

Spokojnie. Pełna księgowość gwarantowana!

Tym, co z pewnością wyróżnia wspomnianą kancelarię jest profesjonalizm oraz szeroki zakres działania. Stanowi ona bowiem odpowiedź na różnorodne potrzeby klientów. Zajmuje się m.in. prowadzeniem ksiąg handlowych, a to oznacza pełną obsługę księgową danego przedsiębiorstwa – od wykonywania księgowań dokumentów i operacji gospodarczych, prowadzenia rejestrów VAT czy obliczania podatku VAT, aż po sporządzania sprawozdań finansowych oraz prowadzenie rejestru kasowego.

Zatrudniam pracownika – i co dalej?

Sprawy kadrowo-płacowe to kolejny obszar działań każdej firmy. Zatrudnienie choćby jednej osoby to początek obliczania i płacenia składek ZUS, rejestracja pracowników w ZUS, rozliczanie umów cywilno-prawnych, sporządzanie rocznych rozliczeń podatków dochodowych i wiele innych obowiązków. Te i wiele innych zadań związanych z przyjęciem do pracy wybranych przez nas osób również może wypełniać kancelaria BOOLSKA.PL.

Adres rejestrowy

Zakładając działalność gospodarczą nie zawsze mamy pomysł na to, gdzie właściwie powinna być jej siedziba. Na szczęście i na to jest sposób! Kancelarie prawno-podatkowe, takie jak BOOLSKA.PL mogą stanowić równocześnie adres rejestrowy i korespondencyjny. Co oznacza to dla klienta? Ograniczenie kosztów związanych z wynajęciem biura, a także nieskomplikowany obieg dokumentów.

Przychodzisz i wszystko gotowe

Klienci niejednokrotnie poszukują praktycznych rozwiązań, które pozwolą im na założenie i prowadzenie działalności bez zbędnych formalności. Dlatego też decydują się np. na wykupienie udziałów nowozarejestrowanych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Poza gotową spółką posiadającą wpis KRS, nadany numer NIP oraz REGON, mogą dodatkowo pokusić się o obsługę księgową oraz wirtualny adres dla swojej działalności. W tej sytuacji po raz kolejny możemy zdać się na BOOLSKA.PL.

W obliczu takich możliwości prowadzenie własnej firmy wydaje się być znacznie prostsze. Obsługa księgowa, kadrowo-płacowa, wirtualny adres, możliwość wynajęcia sali konferencyjnej dostępnej w siedzibie firmy – kompleksowe podejście do klienta to zdecydowany atut kancelarii, która ma stać się powiernikiem naszych spraw i prawą ręką w trakcie dalszego rozwoju.

Więcej na: www.boolska.pl

boolskapl_logotyp

W praktyce

Więcej w W praktyce

for-women-in-science

Dr Agnieszka Gajewicz doceniona w Paryżu

Redakcja Sukces22 marca 2018
zmiana pracy w 2018

Dobry rok na zmianę pracy

Michal Karas19 marca 2018
13863_Dzien_Kobiet_Biznesu_2018_2_960x678

Kobieta w biznesie już po raz czwarty! Ruszyły zapisy na Dzień Kobiet Biznesu

Anna Chodacka14 marca 2018
coworking

Coworking jest dobry dla zdrowia i kariery

Kalina Samek13 marca 2018
getting-to-equal

Dochodzenie do równości – raport

Michal Karas9 marca 2018
magdalena-rozwadowska-ikona

Magdalena Rozwadowska: Żeglując przez życie

Anna Chodacka8 marca 2018
praca1ikonanowe123

Narzędzia wspomagające zarządzanie firmą budowlaną

Aneta Zadroga5 marca 2018
praca3ikonanowe123

Czy integracja wielu różnych rozwiązań w firmie ma sens?

Aneta Zadroga4 marca 2018
ikona1234praca_komputer

Business Intelligence dla rozwoju firmy

Aneta Zadroga3 marca 2018