Wydarzenia

„Naturalne energie dla zdrowia” w Manor House SPA

„Naturalne energie dla zdrowia” w Manor House SPA
Redakcja Sukces

Właśnie ukazała się książka autorstwa Leszka Mateli pt. „Naturalne Energie”, w której autor wskazuje pozytywne oddziaływania natury wpływające na zdrowie i osiągnięcie harmonii. Większość opisanych metod można wypróbować w kompleksie hotelowym Manor House SPA**** Pałac Odrowążów*****.

Naturalne Energie dla zdrowia„Naturalne Energie dla zdrowia” to kompendium pozytywnych oddziaływań natury sprzyjających dobremu zdrowiu i osiągnięciu harmonii wewnętrznej. Tym razem autor zabiera czytelnika w podróż po wartościowych energetycznie miejscach i przedstawia dobroczynne dla człowieka siły natury. „Coraz częściej przekonujemy się, jak ogromny potencjał leczniczy tkwi w przyrodzie. Do tej pory był on niedoceniany, nierzadko lekceważony, a do tego naturalne środowisko niszczono. Powracamy zatem do zasad i idei, które przetrwały do naszych czasów w tradycyjnej medycynie ludowej. Ich skuteczność potwierdza nie tylko wielowiekowa praktyka, ale również najnowsze badania naukowe. Naturalne oddziaływania, które możemy wykorzystać dla naszego dobra, są wielowarstwowe
i różnorodne”.

Najnowsza książka Leszka Mateli – autora ponad 50 książek o psychotronice, geomancji i promieniowaniu ziemskim, w tym wielu bestsellerów – jest przewodnikiem na niełatwej drodze prowadzącej do trwałego zdrowia. Autor opisuje m.in. korzyści odwiedzania miejsc mocy – punktów, gdzie koncentrują się stymulujące energie Ziemi i kosmosu. Ich pozytywny wpływ na sfery fizyczną, psychiczną i duchową człowieka ceniono od wieków i to nie przypadek, że historycznie kościoły, klasztory, zamki i siedziby szlacheckich rodów budowano w miejscach o silnym oddziaływaniu energetycznym. Jednym z nich jest Wawel – bez wątpienia najsłynniejszy punkt energetyczny w Polsce, a jednocześnie jeden z czakramów Ziemi, innym – posiadłość Manor House SPA – Pałac Odrowążów w mazowieckich Chlewiskach, która ze względu na wysoki poziom energetyki jest nazywana Polskim Centrum Biowitalności.

2

Wcześniejsza współpraca z Leszkiem Matelą przy wzmacnianiu oddziaływania energetycznego Ogrodu Medytacji Manor House SPA z Kamiennym Kręgiem Mocy, spiralą energetyczną, Piramidą Horusa, Ogrodem Zen i ścieżkami medytacji znajdujących się terenie zabytkowego parku w Chlewiskach zainspirowała nas do stworzenia szerszego opracowania na temat energii, którą tak hojnie obdarowała nasz kompleks natura, co w konsekwencji zaowocowało powstaniem niniejszej książki” – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA.

5Leszek Matela na łamach „Naturalnych energii dla zdrowia” dzieli się wskazówkami nie tylko co do praktycznego wykorzystania miejsc mocy, ale także daje wiele użytecznych kierunkowskazów w zakresie pożytkowania energii kamieni, tajemnicy japońskich ogrodów, uzdrawiającej siły wody oraz metod jej ożywiania i hydroterapii, wpływu na człowieka różnych form i symboli (w tym run, mandali i labiryntów), terapeutycznego znaczenia dźwięku, terapii kolorami, energii piramid, niezwykłej mocy ognia, oddziaływania drzew (silwoterapia) oraz naturalnych metod energetyzowania ciała i umysłu.

6

Większość wspomnianych wyżej metod została wdrożona w kompleksie Manor House SPA, którego Biowitalne SPA – od lat najlepsze holistyczne SPA w kraju – specjalizuje się w terapiach energetycznych. Program odmładzający autorskiej Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® oczyszcza ciało i umysł, pobudza naturalne zdolności organizmu do autoregeneracji, usprawnia przepływ energii w ciele oraz jej wymianę z otoczeniem. Jest to możliwe dzięki oryginalnym zabiegom, takim jak: Terapia harmonizacji Czakr na Kryształowym Łóżku, Terapia Biowitalna, system balansujący Eemana czy System Zdrowia Keshego. Warto wspomnieć też o muzykoterapii podczas koncertów na gongi i misy tybetańskie oraz muzyce solfeżowej o prozdrowotnych częstotliwościach, spacerze po rozżarzonych węglach (firewalking), wielowymiarowej terapii czaszkowo-krzyżowej, oczyszczających kąpielach żywicznych i leczniczych kąpielach ofuro w wysokich wannach (również dla dwojga) oraz bezchlorowym basenie z ożywioną wodą.

1

Autor „Naturalnych Energii” jest uznanym autorytetem w dziedzinie radiestezji, miejsc mocy i zastosowania dla dobra człowieka różnego rodzaju dobroczynnych oddziaływań przyrody. Książkę wydało Wydawnictwo KOS, a patronatem medialnym objął ją magazyn Nieznany Świat. To propozycja wydawnicza dla wszystkich szukających mapy prowadzącej do zdrowia. To także idealny pomysł na prezent – książka jest już w sprzedaży.

Więcej informacji na: www.manorhouse.pl

Więcej w Wydarzenia

aleksandra marinina

Aleksandra Marinina: „Kobietom kryminały wychodzą lepiej”

Edyta Nowicka20 marca 2018
radosci z kobiecosci

„Radości z kobiecości” w Warszawie

Michal Karas2 marca 2018
wiedzmy-3

Scena STU zaprasza na „Wiedźmy” według Szekspira

Michal Karas15 stycznia 2018
samotna wigilia 1

Dla samotnych osób starszych Święta tracą sens

Michal Karas1 grudnia 2017
25.11.2017 Warszawa , Gala - premiera ksi????ki "Sukces jest kobiet??" 
Fot. Franek Mazur

Mitsubishi Japan Motors wspiera Kobiety Sukcesu!

Aneta Zadroga27 listopada 2017
emocje 2017 2

Emocje 2017 na scenie Opery Krakowskiej

Redakcja Sukces22 listopada 2017
KongresKobietSukcesu11-650

Wydarzenie: AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017

Aneta Zadroga17 listopada 2017
DSC_9355

Kobiety testowały model koreańskiego SUVa

Aneta Zadroga15 listopada 2017
Karolina Szostak-ikona

Kampania „Dotykam Wygrywam” 2017

Anna Chodacka21 września 2017