W praktyce

Eduvision: Inwestycja w siebie i swoją firmę

Eduvision: Inwestycja w siebie i swoją firmę

Inwestycje w siebie i własny rozwój są najlepszymi, na jakie możemy sobie pozwolić. Inwestować można jednak na wiele sposobów. Jednym z nich są szkolenia, dzięki którym możemy rozszerzać nie tylko swoje umiejętności, ale i lepiej sprostać wyzwaniom stojącym przed nami – zarówno na drodze zawodowej jak i prywatnej. 

Inwestując we własny rozwój lub rozwój firmy, warto zwrócić się do osób, które dobrze wiedzą, co może nam się przydać w dążeniu do sukcesu. Takich osób, które już od wielu lat, podczas szkoleń, indywidualnych spotkań czy ćwiczeń pomagają innym poznać prawdę o sobie, a także ukazują, w jaki sposób powinniśmy się obchodzić z biznesem.

Do tego grona z pewnością należą szkoleniowcy Eduvision, którzy przekazują swoim klientom sprawdzone rozwiązania, aby dzięki nim mogli zmienić swoją firmę na lepsze. Specjaliści chcą, aby uczestnicy szkoleń wychodzili od nich z gotowymi narzędziami, wiedzą, a także otrzymali odpowiednie wsparcie, dzięki któremu będą mogli osiągnąć sukces.

IMG_8574

Szkolenia – rozwiązanie dla każdego

Udział w szkoleniach dotyczy nie tylko tych, którzy akurat w tym momencie mają problemy z firmą czy relacjami w zespole. Szkolenia czy spotkania ze specjalistami Eduvision to też dobre rozwiązanie dla osób, które np. poszukują nowego sposobu na pozyskiwanie pieniędzy lub chcą nieustannie rozwijać swój biznes i myślą o nim przyszłościowo.

Eduvision szkoli uczestników w wielu różnych aspektach. Pomaga m.in. zrozumieć zasady panujące w obszarze księgowości czy w marketingu i reklamie. Klienci chętnie korzystają również z zajęć dotyczących finansów firmy lub odnoszące się do audytów.

WKF_7920

Odnaleźć się w biznesie

Wśród miłośników tej firmy szkoleniowej nie brakuje również i tych, którzy po Forum „Nawigator w biznesie” zrozumieli, jakie błędy popełniali do tej pory w prowadzeniu swojej działalności. Po wykorzystaniu narzędzi i metod poznanych w trakcie szkolenia zmienili jednak oblicze swojej firmy i osiągają z tego wymierne korzyści.

Proces FRIS® to z kolei jeden z najważniejszych powodów, dla których firmy zaczynają współpracę z trenerami FRIS®. Zazwyczaj to właśnie ta część metodologii zachęca liderów i właścicieli firm do wdrożenia FRIS® w swoich organizacjach. Proces FRIS® to ogólny model przebiegu dowolnego procesu w firmie pokazany w prosty i praktyczny sposób. Łatwo przełożyć go na język każdego działu organizacji, a także na całość funkcjonowania firmy. Proces, czyli przebieg działań od pomysłu do wdrożenia. Proces FRIS® składa się z trzech etapów i czterech bloków. Jest to proste, praktyczne i łatwo przełożyć je na firmową komunikację.

IMG_8605

Ja i moje relacje

Poza rozwojem własnej działalności, warto również skupić się na rozwoju osobistym. Eduvision w tej kwestii proponuje szkolenie FRIS, dzięki któremu uczestnicy mogą lepiej poznać samych siebie, skupić się na swoich mocnych stronach, a co za tym idzie, wykorzystać je w przyszłości. Te spotkania są też idealne dla osób, które chciałyby wpłynąć na relacje łączące je ze współpracownikami czy najbliższymi.

Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest nasza firma oraz na ile sami czujemy się spełnieni, warto z dystansu spojrzeć na to co robimy. Szkolenia oraz fora mają nam nie tylko przybliżyć zagadnienia, z którymi mamy problem, ale pozwalają również obiektywnie spojrzeć na nasze dotychczasowe poczynania i ocenić, co tak naprawdę wymaga zmiany, a w czym odnajdujemy się idealnie.

Więcej na: www.eduvision24.pl

Eduvision

Więcej w W praktyce

social media

Pracownik w social media a interes firmy

Michal Karas15 lutego 2018
skok w karierę

Dobry moment na zmianę pracy?

Karol Pisarski5 lutego 2018
inspirujace-kobiety-ikona

Agnieszka Clarey: W kobietach siła!

Anna Chodacka29 stycznia 2018
przepracowana

Presja technologii sprzyja wypaleniu zawodowemu

Ela Prochowicz16 stycznia 2018
pani w aptece

Kto (nie) szuka pracownika ze znajomością języka?

Zofia Kicińska4 stycznia 2018
lotnisko

Jest lepiej, a jednak nie wrócą z emigracji?

Ela Prochowicz27 grudnia 2017
kobieta sukcesu w biznesie

A Ty – wiesz jak dostać premię?

Michal Karas18 grudnia 2017
elfica

Ostatnia chwila, by znaleźć pracę na Święta

Michal Karas14 grudnia 2017
biuro

Rachunkowość – zdaj się na innych

Ela Makos13 grudnia 2017