W praktyce

Akcja Nawigacja – jak odnaleźć się w biznesie

Akcja Nawigacja – jak odnaleźć się w biznesie

Jak odnaleźć się w biznesie? Czym się kierować, aby osiągnąć sukces? W jaki sposób poradzić sobie z finansami i czy warto jest organizować audyty? Z tymi pytaniami zmaga się mnóstwo przedsiębiorców – zarówno tych młodych, jak i tych, którzy już od pewnego czasu prowadzą swoją firmę. Nie są to pytania bez odpowiedzi. Wystarczy jedynie sięgnąć do odpowiedniego źródła!

Choć to nauka na własnych błędach wydaje się być pozornie tą najcenniejszą, to dobrze jest również poznać doświadczenia innych, aby w ten sposób uniknąć pewnych złych decyzji. Tak jest i w życiu, i w biznesie. Wiedza, intuicja oraz dobry pomysł na biznes mogą przynieść naprawdę wiele dobrego. Jak się w tym wszystkim jednak odnaleźć? Spokojnie, wszystkiego można się nauczyć.

eduvision-3

Biznes – jak to działa?

Jedną z metod, dzięki której można posiąść sporą wiedzę dotyczącą prowadzenia własnej działalności jest forum organizowane przez firmę Eduvision. „Nawigator w biznesie”, bo tak się ono nazywa, to dobry sposób na to, aby zgłębić tajniki biznesu i poznać inne osoby, które podobnie jak my musiały przekroczyć wiele ograniczeń, aby zmierzyć się z trudami prowadzenia własnej działalności.

eduvision-23

„Nawigator w biznesie” to dwudniowe spotkanie, podczas którego uczestnicy dowiadują się, ile tak naprawdę nie zarabiają, gdy sami zajmują się biurokracją lub jaki kierunek powinni obrać, decydując się na pomoc biura rachunkowego. Kondycja naszej firmy to także efekt edukacji finansowej managera. Forum to zatem także rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby zrozumieć strategię budowania dochodów pasywnych i niezależności finansowej. Wszystko to oczywiście w odniesieniu do polskiego rynku.

Dołącz do grona ludzi sukcesu

Takie Forum to również dobry sposób na to, aby poznać tych klientów, którzy mieli już okazję skorzystać z porad i usług Eduvision. Opowiadają bowiem o tym, w jaki sposób udało im się wprowadzić w życie zasady poznane na szkoleniach i jak to przełożyło się na prosperowanie ich działalności.

 

Wielu młodych przedsiębiorców zdaje się wyłącznie na siebie. „Nawigator w biznesie” pokazuje jednak, że są sytuacje, w których trzeba podejść krytycznie do tego co robimy i sprawdzić dotychczasowe poczynania. Stad też specjalny blok wykładowy poświęcony audytom i temu, kto tak naprawdę powinien je wykonywać.

IMG_8420

Uczestnikom przydają się również wskazówki dotyczące marketingu oraz reklamy. Okazuje się, że do osiągnięcia sukcesu może nam nie wystarczyć sam pomysł i podstawowa wiedza na temat finansów czy audytu. Dlatego też część dotycząca promocji jest podczas Forum niezbędna.

eduvision-22

Ogromne znaczenie dla rozwoju firmy ma również potencjał ludzki. Jak umiejętnie zarządzać pracownikami i w jaki sposób tworzyć z nimi odpowiednie relacje? Klienci Eduvision, którzy uczestniczyli w forum „Nawigator w biznesie” znają już odpowiedź na to pytanie.

A może problem tkwi w sposobie działania i podejściu? „Nawigator w biznesie” wskazuje też na kwestie związane z rozwojem osobistym, a także z zatrudnieniem innych osób. Stworzenie odpowiedniego zespołu, atmosfera, nawiązywanie relacji z innymi, a także sposób postrzegania swoich obowiązków również mogą mieć wpływ na to czy nasz pomysł na biznes okaże się być sukcesem.

eduvision-42

Wykłady, spotkania, ćwiczenia oraz mnóstwo wiedzy potrzebnej do prowadzenia biznesu – szkolenia Eduvision dają nam wszystko to, co może nam się przydać na drodze do sukcesu. Stanowią nawigację, dzięki której łatwo będzie nam się odnaleźć w gąszczu biurokracji czy w finansach. Pomagają również rozwiać wątpliwości, którą z metod i sposobów działania powinniśmy wybrać, aby uzyskać niezależność finansową i móc cieszyć się ze spełniających się marzeń.

Materiał przygotowany we współpracy z www.eduvision24.pl

Eduvision

Więcej w W praktyce

social media

Pracownik w social media a interes firmy

Michal Karas15 lutego 2018
skok w karierę

Dobry moment na zmianę pracy?

Karol Pisarski5 lutego 2018
inspirujace-kobiety-ikona

Agnieszka Clarey: W kobietach siła!

Anna Chodacka29 stycznia 2018
przepracowana

Presja technologii sprzyja wypaleniu zawodowemu

Ela Prochowicz16 stycznia 2018
pani w aptece

Kto (nie) szuka pracownika ze znajomością języka?

Zofia Kicińska4 stycznia 2018
lotnisko

Jest lepiej, a jednak nie wrócą z emigracji?

Ela Prochowicz27 grudnia 2017
kobieta sukcesu w biznesie

A Ty – wiesz jak dostać premię?

Michal Karas18 grudnia 2017
elfica

Ostatnia chwila, by znaleźć pracę na Święta

Michal Karas14 grudnia 2017
biuro

Rachunkowość – zdaj się na innych

Ela Makos13 grudnia 2017