Site icon Sukces jest kobietą!

Zapraszamy po naturalne piękno!

MS otwarcie poziom

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy o pełnym sukcesie tzw. dnia otwartego, który zorganizowała Bohaterka naszego niezwykłego projektu „La Dolce Vita” pod koniec października 2021, Monika Skórska, twórczyni i właścicielka „Skórski Klinika” w warszawskich Markach.

Oto, co pisze o tym szczególnym dniu:

„Drogie Panie, z wielką radością możemy poinformować o naszym sukcesie, jakim był dzień otwarty w Skórski Klinika. Nasze drogie Gościnie miały okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji prowadzonych przez naszą profesjonalną kadrę na czele z dr Skórskim, chirurgiem, lekarzem medycyny estetycznej oraz zespołem wykwalifikowanych kosmetologów. Opuszczając mury Kliniki, każda z Pań zabrała ze sobą indywidualnie opracowany Beauty Plan, który stanowi zbiór spersonalizowanych wskazówek oraz zabiegów, które zostały dobrane po wnikliwej analizie potrzeb naszych Klientek.

Wspólnie spędzony czas umiliły rozmowy, podczas których wymieniałyśmy kobiece doświadczenia w zakresie kosmetologii oraz pielęgnacji. Nasi Goście, mogli nie tylko skorzystać z bezpłatnych konsultacji, ale także zdobyć rabaty na kolejne zabiegi, np. biorąc udział we wspólnej zabawie; kole fortuny.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy uczcić tę chwilę, wznosząc toast lampką Prosecco i przy słodkościach w przemiłym towarzystwie naszych drogich uczestniczek spotkania. Mamy nadzieję, że następnym razem będziemy mogli świętować w tak samo licznym, jak i wyśmienitym gronie. Wszystkie Panie, które nie miały szansy dotrzeć na nasze spotkanie, zapraszamy do Kliniki, gdzie z pewnością doradzimy, jak podkreślić Twoje naturalne piękno!”

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://skorskiklinika.pl/

Zdjęcia – materiały własne Kliniki

Exit mobile version