Site icon Sukces jest kobietą!

Wioletta Kolasa dołącza do projektu #ŁączyNasBiznes!

Niezwykle miło nam jest powiadomić nasze Czytelniczki i Czytelników, że do grona Bohaterek projektu #ŁączyNasBiznes dołączyła Wioletta Kolasa, właścicielka i założycielka Instytutu Urody PMU w Wieliczce. Dziękujemy za zaufanie i życzymy realizacji kolejnych zawodowych wyzwań i zadowolonych Klientek!

Oto, co nasza Bohaterka mówi o sobie w materiale wstępnym:

Jestem kosmetologiem, szkoleniowcem oraz wykładowcą PMU. Zaczynałam pracę jako artysta plastyk. Obecnie działam jako przedsiębiorca i właścicielka salonów urody.

Działalność artystyczna

Po zakończeniu edukacji artystycznej rozpoczęłam karierę zawodową w świecie sztuki. Organizowałam i brałam udział w licznych wystawach i wernisażach. Prezentowałam na nich własne prace artystyczne, głównie obrazy i akwarele. Cieszyły się uznaniem i dużym zainteresowaniem. Trafiły do rąk nabywców w kraju a nawet za granicą.

Agencja Reklamowa

Moje zdolności artystyczne wykorzystałam także w świecie reklamy, nadając wyjątkowy charakter zleceniom realizowanym w prowadzonej przeze mnie agencji reklamowej.

Branża Beauty

Zamiłowanie do piękna zaczęłam rozwijać również w branży beauty, jako wiodąca wizażystka duńskiej marki kosmetycznej GOSH. W tym czasie brałam udział w sesjach zdjęciowych makijażu dla marki L’Oreal.

PMU

W 2011 roku związałam swoją karierę zawodową z makijażem permanentnym i kosmetologią. Po ukończeniu elitarnej szkoły LONG-TIME-LINER zostałam profesjonalną linergistką nieustannie rozwijając swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach na poziomie Master Class. Jestem laureatem Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Permanentnego.

Szkoła Podyplomowa

Jestem absolwentką Szkoły Podyplomowej o kierunku Trener Makijażu Permanentnego na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Pracuję także jako instruktor szkoleń z makijażu permanentnego, prelegent i uczestnik sympozjów PMU, specjalista mikropigmentacji medycznej (rozszczep wargi, rekonstrukcje brodawki po przeszczepie skóry, kamuflaż blizn). Uczestniczę w imprezach branżowych w Europie i Azji. Wykładam na GWSH w Katowicach – kierunek Trener Linergista.

Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej na wydziale medycznym, kierunek – Kosmetologia.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj: https://instytuturodypmu.pl/

Fot. Barbara Bogacka

Źródło: materiał promocyjny Partnera

Materiał powstał w ramach projektu #ŁączyNasBiznes

Exit mobile version