Site icon Sukces jest kobietą!

White Tea na zmarszczki!

Zmniejszenie zmarszczek w 15 dni bez nastrzykiwania czy skalpela? To możliwe! HIT w Hiszpanii już dostępny w Polsce! Nowa Linia White Tea marki FREIHAUT!

Linia White Tea jest linią anti-aging zwalczającą i zapobiegającą objawom upływu czasu widocznym na skórze. Zwiększa jędrności i elastyczność skóry, zapobiega wiotkości, zwalcza widoczne zmarszczki, linie mimiczne, utratę witalności w zaledwie 15 dni! Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi.

W celu stworzenia tak skutecznej i efektywnej linii FREIHAUT COSMETICS wykorzystał najnowszej generacji substancję czynną: Neodermyl ®. Neodermyl ® jest pierwszą cząsteczką na rynku, która reaktywuje zarówno syntezę kolagenu i elastyny w skórze jak i odmładza fibroblasty poprzez zapewnienie im aktywnego źródła komórkowej energii. Neodermyl ® to szybkie i widoczne zmniejszenie zmarszczek w 15 dni (badania kliniczne) !

Kolejny składnik: ekstrakt z białej herbaty, jest nazywany eliksirem nieśmiertelności, ze względu na jego regeneracyjne i antyoksydacyjne właściwości. Linia White Tea obejmuje również nowo zaprojektowane substancje czynne jak: PhytoCellTecTM czy Fucogel. Wszystkie z nich są dostosowane do przyspieszenia regeneracji tkanek i poprawienia metabolizmu komórek.

Linia White Tea marki FREIHAUT składa się z 5 produktów do pielęgnacji domowej oraz produktów profesjonalnych do wykonania zabiegów w gabinetach kosmetologicznych.

Pierwszy produkt z lini White Tea to peeling (Thermo Peel). Jest to nowa koncepcja peelingu, wyróżnia się kremową teksturą i samodzielnym wytwarzaniem ciepła. W zetknięciu ze skórą daje uczucie silnego rozgrzania. Dzięki zawartemu w nim zeolitowi peeling promuje mikrokrążenie, głęboko oczyszcza i odtoksycznia, stabilizuje pH skóry oraz zapobiega poliferacji bakterii.

Kolejne produkty z lini White Tea to kremy do pielęgnacji twarzy (Building Cream bądź Royal Cream) w widoczny sposób poprawiające wygląd cery, zmniejszające widoczność zmarszczek Wyraźnie wygładzają skórę oraz redukują nieprzyjemne uczucie ściągnięcia. Poprawiają metabolizm komórek oraz ich samoregenerację, pobudzają fibroblasty do pracy, odbudowują włókna kolagenowe oraz chronią nowo utworzony kolagen w strukturze skóry właściwej, pozostawiają cerę jędrną, odżywioną i aksamitną.

Następny kosmetyk to silnie skoncentrowane serum z natychmiastowym działaniem w celu zmniejszenia głębokości i ilość zmarszczek oraz drobnych linii ekspresyjnych. Mikroalgi Porphyridium cruentum bogate w naturalne polimery gwarantują natychmiastowy efekt lampy błyskowej. Beta vulgaris poprawia wygląd wrażliwej i uszkodzonej skóry. Ginkgo biloba zmniejsza zaczerwienie, wzmacnia naczynia krwionośne, uelastycznia je i uszczelnia.

Do pielęgnacji domowej linii White Tea zalicza się również krem na okolice oczu (Shiny Eyes). Redukuje cienie, chroni przed wysuszeniem, wygładza i rozjaśnia okolicę oczu, pozostawia ją odżywioną i odmłodzoną. Usuwa objawy zmęczenia oczu, obrzęki i zmarszczki mimiczne, odświeża oraz nawadnia. Wzmacnia strukturę skóry i przywraca jej jędrność. Shiny Eyes dzięki ATP z kawioru przechowuje energię wspierając podziały komórkowe w skórze.

Rezultaty po 15 dniach: gładka, odmłodzona i jędrna skóra!

Wyłączny importer w Polsce: Este Group

Polub nas na FB!

www.estesklep.pl

Exit mobile version