Site icon Sukces jest kobietą!

Veera Silver dla zgrabnych ud!

To bezpieczny i naturalny sposób na uśmierzanie bólu! Kolekcja Veera Silver to wynik wieloletnich doświadczeń i poszukiwań. To przełomowe połączenie technologii i medycyny.

Innowacyjna formuła 3 włókien: srebra, miedzi i węgla wplecionych w delikatną bawełnę wykorzystuje zachodzące pomiędzy nimi reakcje aby zagwarantować Tobie skuteczną i szybką pomoc. Produkty Veera Silver wspomagają uśmierzanie bólu w sposób bezpieczny i naturalny.

Kolekcja przeciwbólowa skutecznie usunie ból po urazach oraz w stanach zapalnych, przyspieszy rehabilitację stawów po zdjęciu gipsu, zlikwiduje obrzęk nóg oraz zapalenie stawów.

Kolekcja antycellulitowa skutecznie zredukuje cellulit, wyszczupli poprzez mikro masaż skóry oraz wymodeluje brzuch i pośladki.

Poczuj maksymalny komfort użytkowania produktów Veera Silver. Miękka i przyjemna dla skóry bawełna z dodatkiem nici ze srebra nadaje Veera Silver właściwości bakteriobójcze. Zapewnia bezpieczeństwo i higienę użytkowania. Tkanina, z której wykonana jest kolekcja Veera Silver zawiera także miedź, wykorzystując jej właściwości antybakteryjne oraz grzybobójcze. Metaliczne jony miedzi pomagają zmniejszyć ryzyko infekcji oraz wspomagają profilaktykę grzybicy. Węgiel ze względu na swoje właściwości oczyszczające oraz absorbujące wspomaga usuwanie toksyn oraz zbędnych składników przemiany materii.

Produkty Veera Silver zastosowane bezpośrednio na skórę powodują lokalny wzrost temperatury, który sprzyja rozszerzeniu naczyń krwionośnych i znieczula. Zmniejsza także napięcie mięśniowe. Produkty Veera Silver są niezastąpione przy uśmierzaniu bólu łydek oraz w usuwaniu obrzęków miejscowych. Obecność jonów srebra i miedzi w tkaninie pozwala utrzymać naturalny poziom flory bakteryjnej. Zapobiega to powstawaniu przykrych zapachów i pozwala cieszyć się wyjątkową jakością przez cały czas użytkowania.

Naturalne procesy metaloterapii zapewniają komfort i zdrowie dla Twojego ciała!

Spodenki na cellulit!

Innowacyjne spodenki antycellulitowe Veera Silver są dostępne w różnych długościach – w zależności od modelu – od krótkich po te o długości do kostek z regularnym stanem.

Zawierają włókna srebra, miedzi i węgla wplecione w miękką bawełnę. Struktura materiału w połączeniu ze stymulującym działaniem metali pobudza mikrokrążenie i wykonuje drenaż limfatyczny. Oczyszczające działanie węgla wspomaga eliminowanie toksyn i nadmiaru płynów. Dzięki zastosowaniu srebrnej nici spodenki posiadają właściwości antyalergiczne, antybakteryjne oraz przeciwgrzybiczne. W widoczny sposób dbają o poprawę stanu twojej skóry.
Przeciwwskazania: ciąża oraz okres karmienia.

Zapewniają:
•    redukcję cellulitu
•    mikromasaż aktywnie drenujący i wyszczuplający
•    modelowanie brzucha i pośladków

Wskazówki:
 – aby uzyskać efekty należy nosić spodenki Veera Silver przynajmniej 3 miesiące.
 – większość Klientek zauważa poprawę już o wiele wcześniej.
 – aby osiągnąć oczekiwane efekty należy nosić spodenki przynajmniej 8 godzin w ciągu doby.

Exit mobile version