Site icon Sukces jest kobietą!

Testowania Czas: Traktuj innych tak, jak Ty chciałbyś być traktowany

Każda z nas ma pasje, tylko trzeba je odszukać w sobie. To droga do wewnętrznego szczęścia. A szczęśliwa kobieta ma w sobie tyle energii, że mogłaby góry przenosić.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Testowania Czas: Najbardziej fascynują mnie ludzie, którzy spełniają się w pracy zawodowej, robiąc to, co sprawia im przyjemność. I nic nie muszą, po prostu kochają to, co robią. I robią to z pasją.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Za kilka lat widzę siebie w zupełnie innej branży. Chciałabym spróbować czegoś innego. Praca w finansach mnie satysfakcjonuje, jednak coraz częściej zastanawiam się nad zmianami w sferze zawodowej.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Moim fanom staram się przedstawić produkty i usługi, nowości na rynku z mojego punktu widzenia, a także znajomych i rodziny. Nie każdy zgadza się z tą opinią. I słusznie, bo każdy z nas jest inny, ma inne potrzeby i inaczej postrzega dany produkt. Dlatego mile widziane są konstruktywne komentarze pod postami.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
W pracy zawodowej, czy w pracy na blogu? Blog to też praca, bo trzeba zrobić zdjęcia, obrobić je, napisać tekst (a nie zawsze jest wena), następnie go poprawić… To wszystko zajmuje czas. A doba ma tylko 24 godziny. Z drugiej strony praca na blogu to wielka przyjemność i oderwanie się od pracy zawodowej oraz codziennych obowiązków. Natomiast w pracy zawodowej największą radość sprawia mi kontakt z ludźmi z różnych zakątków świata.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Każda z nas skrywa w sobie potencjał, który trzeba uwolnić i rozwinąć. Jednym przychodzi to z łatwością i szybko odkrywają swoje pasje, które rozwijają od najmłodszych lat. Każda z nas ma pasje, tylko trzeba je odszukać w sobie. To droga do wewnętrznego szczęścia. A szczęśliwa kobieta ma w sobie tyle energii, że mogłaby góry przenosić.

Największe marzenie przed Tobą to?
Żyć długo w zdrowiu i szczęściu. Jeżeli te dwie rzeczy będziemy mieli, to wszystko się zawsze ułoży i każde marzenie ma szansę się spełnić.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Według mnie sukces to coś, co pragniemy osiągnąć w życiu. Jeżeli to osiągniemy, to jest to dla nas wielki sukces. Każdy z nas jest inny i dla jednych będzie to pragnienie zdobycia wielkich pieniędzy, dla drugich kariera i sława. Moim sukcesem jest szczęśliwa rodzina.

Zapraszam na: https://testowaniaczas.blogspot.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Exit mobile version