Site icon Sukces jest kobietą!

Szynaka Meble: Najwyższa jakość wnętrza

Dziś przedstawiamy Wam wyjątkową polską markę. Szynaka-Meble Sp. z o.o. to marka najwyższych standardów. Dążąc do perfekcji firma w każdym obszarze swojej działalności uwzględnia budowanie własnych wartości jak również daje satysfakcję i zadowolenie innym: klientom, kontrahentom i pracownikom.

Ponad 60 – letnie doświadczenie, wielopokoleniowość, tytuł lidera i pozycja największej Grupy Meblowej w Polsce to dla Prezesów Aliny i Jana Szynaka duże zobowiązanie i ogromna odpowiedzialność. Każdego dnia dostrzegają potrzeby prawie 3,5 tysięcy swoich pracowników i społeczności lokalnej.

Harmonia i równowaga w biznesie

Prowadząc biznes podejmują szereg inicjatyw mających na celu osiągnięcie harmonii i równowagi z otoczeniem dbając tym samym o środowisko naturalne. Odpowiedzialność za otoczenie oraz prowadzenie aktywnego dialogu z ludźmi mają dla właścicieli fundamentalne znaczenie. Przedsiębiorczość i kompetencje przywódcze płyną we krwi członków rodziny Szynaka. Spółką zarządza już trzecie pokolenie, a czwarte dorasta przygotowując się do kultywowania biznesowego dziedzictwa. Rodzinna struktura organizacji firmy jest ukłonem w stronę tradycji przy jednoczesnym promowaniu nowoczesnych rozwiązań.

Grupę Meblową Szynaka tworzy 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych, Centrum Logistyczno-Wystawiennicze oraz Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Pałac Mortęgi Hotel& SPA. Ich łączna powierzchnia wynosi ponad 500 000 m², co odpowiada wielkości 70 boisk piłkarskich.

Marka na skalę światową

Każdy z zakładów należących do grupy specjalizuje się w ściśle określonym profilu produkcji, co ma pozytywne odzwierciedlenie w jakości wyrobów. Wysoki stopień specjalizacji procesu produkowania mebli pozwala na nieustanny rozwój oraz wdrażanie nowoczesnych technologii i wiodących rozwiązań w zakresie informatyzacji.

Wyrazista, silna marka połączona z szeroko rozwiniętą polityką sprzedażową i współpracą z globalnymi krajowymi sieciami handlowymi m.in. IKEA, CONFORAMA, BEGA, AGATA MEBLE, ABRA kreuje wysoką pozycję firmy i gwarantuje rozpoznawalność na światowych rynkach. Meble proponowane przez markę Szynaka Meble obecne są na każdym kontynencie, w ponad 50 krajach świata. Firma ma wysokie ambicje i jest wyposażona w niezbędne narzędzia, aby kreować nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo.

Polska wysoka jakość

Szynaka-Meble Sp. z o.o. to silna Grupa Meblowa ze 100 % polskiego kapitału. Dziś spółka ma realny wpływ na rozwój polskiej gospodarki i posiada swój pozytywny, namacalny ślad w budowaniu potencjału ekonomicznego naszego kraju i kreowaniu pozytywnego wizerunku Polski na świecie. Wybierając produkty firmy, wysokiej jakości meble do wyposażenia sypialni, jadalni, biura, sypialni, kuchni, pokoju dziecka czy młodzieżowego klienci mają realny wpływ na tworzenie nowych miejsc pracy i wzrost polskiego PKB.

Produkty sygnowane logo Szynaka Meble charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, nowoczesny design co pozwala klientom na kreowanie indywidualnych przestrzeni we własnym wnętrzu.

 

 

Exit mobile version