Site icon Sukces jest kobietą!

Sylwia Jędrzejewska: Sztuka jest Kobietą

Tak dużej wystawy w GALERII TARAS SZTUKI w Centrum Kultury Wilanów jeszcze nie było.

Dr Sylwia Jędrzejewska prezentuje ponad 100 prac wykonanych technika akwarelową.

Na warszawskim Wilanowie, w Centrum Kultury przy ulicy Kolegiackiej 3, tuż obok Pałacu Królewskiego Jana III Sobieskiego w pięknej GALERII TARAS SZTUKI, z widokiem na dzwonnicę i kopułę Kościoła Świętej Anny a w oddali Świątynię Opatrzności Bożej ruszyła wspaniała wystawa prac wykonanych techniką akwarelową przez Panią dr Sylwię Jędrzejewską.

Wystawę można oglądać już od 28.04.2023 aż do dnia 22.05.2023.

Natomiast, w dniu 20.05.2023, o godzinie 18:00 odbędzie się wernisaż i finisaż w jednym.

Dress Code – Wiosenna elegancja.

Zapraszamy!

Artystka, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a przede wszystkim doktor nauk o zdrowiu, seksuolog kliniczny ale i pedagog specjalny – Sylwia Jędrzejewska kontynuuje swoją misję wspierania ludzi w tym, aby dbali o jakość swojego życia, odkrywali swoje potrzeby a w tym potrzebę obcowania ze sztuką, odkrywali możliwości doświadczania szeroko pojmowanych przeżyć. Dr Jędrzejewska stawia zawsze na jakość życia. W swoim życiu i pracy dba o dobro każdego człowieka i ogólnie pojęte dobro społeczne. Wierzy, że ludzie mogą się zjednoczyć i wspólnie dążyć do szeroko pojmowanego dobrostanu publicznego. Tytuł wystawy „Różnorodność w jedności” jest zaproszeniem do wspólnego oglądania wystawy osób wykonujących różne zawody, w różnym wieku, o różnej wrażliwości, różnych potrzebach i o różnych poglądach.

Tytuł wystawy ma również dosłowne znaczenie dla przedstawianych przez Sylwię Jędrzejewską różnorodnych prac, ale prezentowanych we spójny i harmonijny sposób, tworzących jedność.

Wystawa dr Sylwii Jędrzejewskiej przenosi każdego oglądającego w piękny, pozytywny świat sztuki, w świat koloru, światła, w świat dosłowności, ale i symbolu. Na wystawie można zobaczyć delikatne, pełne barw prace realistyczne, przedstawiające architekturą, pejzaże, ptaki, kwiaty. Doktor Jędrzejewska uczyła się malarstwa od samego mistrza Edwarda Dwurnika. Są więc i tulipany. Na wystawie znalazły również miejsce symboliczne abstrakcje. Nie zabrakło i organicznej sztuki efemerycznej czyli obrazów biodegradowalnych, obrazów malowanych na papierze bawełnianym akwarelami naturalnymi, zrobionymi z wyciągów z roślin. To rodzaj sztuki mającej swój określony czas życia, tak jak człowiek zmieniają się i niestety przemijają. W ten sposób, dr Jędrzejewska przypomina nam o tym, że wszystko przemija, znika i z tego też również powodu należy się cieszyć każdą chwilą życia, dokąd ono trwa. Należy pielęgnować w pamięci dobre doświadczenia a obcowanie ze sztuką należy do takich właśnie przeżyć.

Takim doświadczeniem jest również i wystawa „Różnorodność w jedności” artystki i doktora nauk o zdrowiu, Pani Sylwii Jędrzejewskiej.

Ps.: Dr Sylwia Jędrzejewska nie tylko prezentuje obrazy, ale przede wszystkim pozwala na wgląd w siebie. Od osób, które już obejrzały wystawę Pani dr Sylwii Jędrzejewskiej usłyszeć można: „ niezwykłe przeżycie” , „magiczne doświadczenie”, „jakie piękne dzieła”, „niezwykle ciekawa twórczość”, „chciałabym tam być, w tym miejscu, które przedstawia obraz”, „zachwycające”, „zapiera dech”, „wszystkie prace są piękne, choć tak różne”, „każda praca jest piękna na swój indywidualny sposób”.

Mamy kolejny sukces Kobiety!

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://sylwiajedrzejewska.pl/

https://www.instagram.com/sylwia.jedrzejewska__seksuolog/

Fot. Materiały własne i prace własne Bohaterki

Exit mobile version