Site icon Sukces jest kobietą!

Sukces jest Kobietą: Danuta Ochał

Danuta poziom

Danuta Ochał – Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Marketingu i Handlu (CSO/CMO) to kolejna Bohaterka projektu „La Dolce Vita” z ramienia „Sukces jest kobietą”. Odpowiada za działania firmy LaserTec S.A. w obszarze handlu i marketingu, relacje z partnerami strategicznymi, uczestniczy w tworzeniu koncepcji rozwoju spółki, w tym odnośnie projektów bateryjnych.

W życiu prywatnym spędza czas aktywnie, uprawiając sport, chodząc po górach i podróżując. Interesuje się elektromobilnością, ekoenergetyką i psychologią biznesu.

LaserTec S.A. to jedna z wiodących firm na rynku europejskim w obszarze technologii laserowych dla przemysłu. Spółka specjalizuje się w doborze parametrów procesowych, opracowywaniu technologii, projektowaniu oraz wykonywaniu zrobotyzowanych systemów laserowych. LaserTec oferuje usługi laserowego: hartowania, napawania, spawania, cięcia 3D oraz spawania hybrydowego.

LaserTec w swojej ofercie posiada własne rozwiązania magazynów energii dla gospodarstw domowych, przemysłu oraz farm fotowoltaicznych. Ponadto Spółka opracowuje i produkuje baterie trakcyjne w technologii litowo-jonowej do pojazdów elektrycznych oraz urządzeń przemysłowych.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

http://lasertec.pl/pl/

Materiał powstał w ramach projektu LA DOLCE VITA!

Foto – materiały własne oraz zdjęcie z Hali przemysłowej LaserTec S.A

Exit mobile version