Site icon Sukces jest kobietą!

Spotkanie na szczycie pewności siebie!

Bardzo miło jest nam móc ogłosić, że Bohaterka naszej kampanii społecznej #ToTylkoPłeć (www.totylkoplec.pl), Mec. Wiesława Kulig-Wyporska, właścicielka i twórczyni butikowej kancelarii prawnej będzie jedną z Prelegentek na zbliżającej się kolejnej już edycji spotkań dla kobiet przedsiębiorczych „K2 – spotkania na szczycie”, pt. „Spotkanie na szczycie pewności siebie”. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 23.05.2023 r. o godz. 18:00 w warszawskim Domu Mody KLIF przy ul. Okopowej.

Pozostałymi Prelegentkami będą Beatą Charkiewicz – instruktorką kobiecości znaną na Instagramie jako @psycholog_na_szpilkach i założycielka Akademii Szpilek, Agnieszka Mrozińska – aktorka, piosenkarka, producentka filmowa i tancerka. Spotkanie jest bezpłatne, poniżej znajduje się link do rejestracji.

Czym jest pewność siebie i czy można się jej nauczyć?

Jak radzić sobie ze stresem i tremą?

Jak kolory, które nosimy wpływają na nasze samopoczucie i to, jak odbierają nas inni?

Szpilki jako atrybut kobiecości – prawda czy fałsz?

Jak poruszać się, siedzieć i pozować do zdjęć z gracją?

Warsztat: Techniki poruszania się z gracją i pozowania do zdjęć na wysokich obcasach z Akademią Szpilek.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ekspertkami od pewności siebie i kobiecości – Beatą Charkiewicz – instruktorką kobiecości znaną na Instagramie jako @psycholog_na_szpilkach i założycielką Akademii Szpilek, Agnieszką Mrozińską – aktorką, piosenkarką, producentką filmowa i tancerką od przeszło 28 lat oraz Wiesławą Kulig-Wyporską – mediatorką i radcą prawnym.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zabranie ze sobą pary szpilek niezbędnej do uczestnictwa w warsztacie z technik poruszania się z gracją.

Zapisy: https://klif.pl/aktualnosci/k2-spotkanie-na-szczycie-pewnosci-siebie

Fot. Wiesława Kulig-Wyporska podczas sesji zdjęciowej do kampanii społecznej #ToTylkoPłeć by Sukces jest kobietą, 2022 r. Fotograf – Maciej Grochala

Exit mobile version