Site icon Sukces jest kobietą!

Monika Chajęcka, Mentorka książki: Dzielmy dobro!

wstepniak2

Jeśli życie daje nam dużo dobrego, to bierzmy całymi garściami to dobro, aby potem dzielić się nim z innymi!

Szanowni Państwo,

Jako Mentorka projektu i książki „Siła kobiet biznesu”, chciałabym przede wszystkim dedykować tę publikację wszystkim przedsiębiorcom, zarówno Paniom, jak i Panom.

Jestem niezmiernie zaszczycona i wzruszona tą piękną inicjatywą. Zdaję sobie doskonale sprawę, że życie przedsiębiorczyń i przedsiębiorców nie jest usłane różami, zwłaszcza w dobie covidu. Niektóre branże mocno odczuły obecną sytuację, a niektóre dynamicznie zaczęły się rozwijać. Miniony rok był przykładem tych zmian, które jeszcze się nie skończyły. Dlatego, jako Mentorka tegorocznej edycji książki, chciałabym zadedykować ją każdemu przedsiębiorcy, a także tym Czytelniczkom i Czytelnikom, którzy myślą o założeniu nowej firmy i prowadzeniu własnego biznesu.

W dobie niepewności i dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, wspieram każdą inicjatywę zachęcającą do działania. Życzę każdemu, by mógł znaleźć czas na rozwój swoich pasji, by mógł rozwijać własne firmy czy wprowadzać na rynki nowe produkty oraz usługi. Każdy z nas ma swój czas, tylko należy słuchać siebie.

Będąc osobą rozpoznawalną, zawsze uważałam, że poprzez pomaganie, wspieranie, motywowanie i inspirowanie innych do działania, robimy sporo dobra. Nadal tak uważam! Dlatego składam hołd wszystkim przedsiębiorczyniom i przedsiębiorcom, zwłaszcza takim, którzy tworzą nowe miejsca pracy i pozwalają rozwijać się innym.

Żyjemy w ciekawych czasach, a jednocześnie w dobie głębokiego kryzysu zdrowotnego. Żyjemy również w świecie wielu absurdów, niesprawiedliwości i nierówności, a ja zawsze staram się wspierać osoby słabsze, poszkodowane przez los, tych wszystkich, którzy nie mieli równych szans w życiu.

Poprzez mentoring niniejszej książki chcę zachęcić wszystkich Państwa: budujmy dobre relacje z ludźmi, rozmawiajmy ze sobą, a nie walczmy, szukajmy w życiu kompromisów i dobrych rozwiązań, a świat będzie lepszy!

W roku 2022 życzę Państwu przede wszystkim dużo zdrowia, otwartości, życzliwości, szybkiego dostosowania się do nowej, zmieniającej się rzeczywistości oraz dużej dawki pozytywnej energii, czasami minimalizmu niezbędnego do życia, ale i optymizmu. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Państwa dobrym rokiem – biznesowo i prywatnie. Nie zapominajmy również, aby w całym tym pędzie, docenić drugiego człowieka, aby wyzbyć się choć częściowo egoizmu i zerknąć na świat inaczej, z innej perspektywy, perspektywy wartości, dobrych zachowań i postaw, jakie możemy wnieść do społeczeństwa, tak aby po nas zostało wiele dobrego.

Monika Chajęcka

www.welcomefinance.pl

www.chajecka.pl

Exit mobile version