Site icon Sukces jest kobietą!

Masz już pomysł na świąteczny prezent?

20151222 150319

Jak co roku chcemy obdarować najbliższych, ale nie wiemy jaki prezent wybrać. A może zainwestować w przeżycia? Wspólnie spędzony czas, najlepiej w hotelu SPA, gdzie można zadbać o ciało i umysł, będzie niezapomniany.

Wszyscy znamy ten przedświąteczny pośpiech, gdy przybywa spraw do załatwienia, chcemy stworzyć w domu świąteczny nastrój, musimy zaplanować i przygotować tradycyjne potrawy, a jeszcze trzeba pomyśleć o prezentach. Głowimy się co kupić żeby było oryginalnie, a obdarowana osoba ucieszyła się z naszego wyboru.

Jeśli chcesz znaleźć wyjątkowy prezent dla najbliższych, zainwestuj w przeżycia. Cieszą one w momencie wręczania niespodzianki, zapewniają moc wrażeń w trakcie realizacji i są bezcenne z perspektywy czasu, jako cudowne wspomnienia, do których można wracać wiele razy. W naszej zabieganej codzienności, w natłoku pilnych spraw i domowych obowiązków brakuje, dobrych, wspólnych chwil, wzajemnej uważności na siebie, przestrzeni na odpoczynek, dlatego okres świąteczny spędzony niespiesznie, w pięknym otoczeniu, może być nieocenionym czasem dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Voucher SPA – to idealny pomysł na prezent dla kolekcjonerów dobrych wrażeń. Podaruj sobie i najważniejszym dla siebie osobom wspaniały, wspólny czas, najlepiej w luksusowym hotelu SPA, gdzie można oddać się błogiemu relaksowi, zadbać o ciało i duszę, a także skupić się relacjach z osobami, na których najbardziej nam zależy. Urokliwy hotel Manor House SPA – enklawa spokoju i dobrej energii z najlepszym holistycznym SPA w Polsce – to znakomity adres na odpoczynek, regenerację organizmu i wzmocnienie sił witalnych. Jest to także świetne miejsce na spędzenie choć kilku dni w rodzinnym gronie, celebrowanie cudownych chwil z ukochaną osobą lub spotkanie w towarzystwie przyjaciół.

Na co dzień to hotel dla dorosłych (przyjmuje Gości powyżej 12 roku życia), ale na magiczne Święta Bożego Narodzenia zaprasza również rodziny z dziećmi. Pałac Odrowążów pamiętający długą historię Polski, przepiękny, zabytkowy park, klimatyczne wnętrza, świąteczne dekoracje i nastrojowe światełka, pachnąca lasem żywa choinka i wigilijny stół z tradycyjnymi polskimi potrawami. Do tego zabawa z DJ-em w Witalnej Wiosce® SPA, kameralny recital z pogranicza jazzu i folku w wykonaniu Zuzy Gadowskiej, Mikołaj z upominkami, a także muzykoterapia w Komnacie Biowitalności.

Można też skusić się na międzyświąteczny relaks we dwoje (pobyt bez dzieci) z nocnym saunowaniem w Łaźniach Rzymskich, odnową biologiczną w niezwykłym SPA pod gołym niebem i energetycznymi koncertami na gongi i misy tybetańskie. Można się także wybrać w sentymentalną podróż przez zajmujące dzieje posiadłości w Chlewiskach. Hotel Manor House SPA jest również czarownym miejscem na spędzenie Sylwestra. Gospodarze zapraszają na pokaz sztucznych ogni, zimowy, gorący i emocjonujący zarazem seans w Witalnej Wiosce® SPA przy muzyce na żywo i ognisku z grzańcem, koncerty z kojącym zmysły brzmieniem gongów tybetańskich i warsztaty w ramach autorskiego programu odmładzającego Akademii Holistycznej Alchemia Zdrowia® nt. zdrowia, urody i długowieczności.

Exit mobile version