Site icon Sukces jest kobietą!

Mama na zakupach: From Mummy – Bezpieczna zabawa dla Twojego dziecka

Dzieci zasługują na wszystko co najlepsze. Nic zatem dziwnego, że rodzice starają się, aby dzieciństwo ich pociech było miłe i bezpieczne. Stąd też ich zainteresowanie zabawkami, które mają być przede wszystkim nieszkodliwe i mogą mieć spore znaczenie dla rozwoju ich pociech. Jakie zabawki trafiają zatem w ręce najmłodszych?

Sklepowe półki niemal uginają się pod ciężarem zabawek. Wśród tak różnorodnych propozycji można naprawdę stracić czujność. Po które z tak wielu produktów przeznaczonych dla dzieci warto sięgnąć?

Nietoksyczne zabawki z drewna

Rodzice coraz częściej stawiają na zabawki, które są nie tylko przyjemne dla oka, ale i rozwijają zmysły dzieci lub stanowią inwestycję w ich edukację. Wśród tych produktów znajdują się m.in. zabawki drewniane. Ich siłą są przede wszystkim naturalne, nietoksyczne materiały, z których powstają. Nieustannie rosnąca popularność sprawia natomiast, że oferta, w której grają one główną rolę nieustannie się powiększa. Wiele z tych już dostępnych można znaleźć w sklepie From Mummy. Różnorodna oferta sprawi, że z zakupów zadowolone będą zarówno dzieci, jak i rodzice czy bliscy, którzy chcą podarować pociechom zabawki. Dziewczynkom z pewnością radość sprawią drewniane wózeczki, a chłopcom samochody, którymi naprawdę będą mogli się poruszać.

Wszystkie produkty, które znajdziemy w tym sklepie są wykonane z certyfikowanych materiałów i zabezpieczone nietoksycznymi farbami oraz lakierami. Drewniane zabawki zazwyczaj towarzyszą dzieciom przez długi czas, nieustannie stymulują jego rozwój i dają mnóstwo radości, podobnie jak kąciki zabaw dla chłopców i dziewczynek.

A może mata edukacyjna?

To jednak nie jedyne zabawki, które warto dawać najmłodszym. Już właściwie od pierwszych chwil życia mogą im towarzyszyć maty edukacyjne. Spotkanie z nimi to dla malucha nie tylko niezwykle przyjemny czas, w którym mogą się nieco poprzytulać do miękkich i kolorowych mat, takich jak ta marki Octopus, ale i dobry moment na to, aby rozpocząć pracę nad rozwojem dziecka.

Każda taka mata zawiera szereg dodatków, które wpływają na poszczególne zmysły dziecka. Mata z zabawkami z kolekcji Timbuktales zawiera np. wiszące zabawki, które zachęcają dziecko do sięgania, a także chwytania. To z kolei pomaga w interakcji i koordynacji ręka-oko. Z kolei bezpieczne lusterko jest wsparciem podczas rozwoju samoświadomości.

Najmłodsi z pewnością ucieszą się również, gdy interesujące dla nich zawieszki znajdą się również przy wózku, a towarzyszyć im będą grzechotki. Podobne wrażenie robią na nich także interaktywne książeczki.

Czy może być jednak coś lepszego niż zabawa podczas kąpieli? Dzięki zabawkom takim jak te z firmy Yookidoo można urządzić prawdziwy wyścig kaczuszek lub zrobić z wanny fontannę z łódeczkami.

Czas na rowerek!

Jeśli chcielibyśmy wybrać coś dla nieco starszych dzieci to z pewnością powinniśmy wziąć pod uwagę, że takie pociechy nie mogą usiedzieć w miejscu. Rozpierająca ich energia z pewnością zostanie dobrze wykorzystana podczas wypraw jeździkiem lub rowerkiem biegowym. Takie rowerki biegowe to idealny prezent dla malucha, który jeszcze nie miał okazji jeździć na standardowym rowerku. Dzięki temu sprzętowi będzie w stanie nauczyć się utrzymywania równowagi i będzie dobrym przygotowaniem na jazdę każdym kolejnym rowerkiem.

Takim jeździkiem lub rowerkiem z powodzeniem można jechac na mały piknik. Wtedy z pewnością przyda nam się plecaczek, a w nim kocyk i potrzebne sztućce, jak te od marki Skip Hop.

 

Coś dla mamy

Zanim jednak zaczniemy rozpieszczać najmłodszych warto również porozpieszczać przyszłą mamę. Jak? Kobiety, które jeszcze są w ciąży z pewnością ucieszą się choćby z poduszek ciążowych, dzięki którym mam będzie mogła swobodnie wypocząć, a przy tym odciążyć nieco m.in. stawy biodrowe.

Gdy już maleństwo pojawi się na świecie warto z kolei zainwestować w poduszki do karmienia, dzięki którym ten proces stanie się znacznie prostszy. Którą z nich wybrać? To już zależy od naszych potrzeb. Wybór w sklepie From Mummy jest imponujący!

Idealnym prezentem dla mamy będzie również fotel. Będzie mogła w nim nie tylko wypocząć, ale i nakarmić pociechę czy też po prostu spędzić z nią miło czas. Do tego przyda jej się również przyjemny kocyk, którym okryje zarówno siebie jak i maluszka.

Więcej na: www.frommummy.pl

Exit mobile version