Site icon Sukces jest kobietą!

Łukasz Frydel: Podziwiam wiedzę i pasję Bohaterek

logo kampania mezczyzni

Gdy nieco ponad rok temu pisałem wstęp do poprzedniej edycji książki, mocno wierzyłem, że sytuacja pandemiczna będzie już tylko przykrym wspomnieniem. Niestety, od początku 2020 roku niezmiennie żyjemy w trudnych czasach. Wydaje się, że obecny etap wirusa jest „początkiem końca pandemii”, to jednak warto zauważyć, że nie było przez ostatnie dekady globalnego wydarzenia, które tak trwale i wielopłaszczyznowo zmieniłoby naszą rzeczywistość.

Dlatego, przeprowadzając wideo wywiady z Bohaterkami ósmej edycji „Sukces jest Kobietą”: zarówno główną Mentorką Moniką, jak i kilkunastoma innymi fenomenalnymi kobietami, uczetniczkami projektów: „La Dolce Vita”, „Akademia Mistrzyń”, a także niezwykle ważnej i potrzebnej ogólnopolskiej kampanii społecznej #ToTylkoPłeć!, wielokrotnie byłem pod wielkim wrażeniem ich determinacji, profesjonalizmu oraz wspaniałego empatycznego pierwiastka, będącego dodatkowym atutem, tak potrzebnym w tych skomplikowanych i ciężkich czasach.

Bardzo doceniam wieloletnie, różnorodne biznesowe drogi, będące samymi inspirującymi historiami, łączącymi wiedzę, pasję i wyjątkowe umiejętności. Szczególnie zaimponowało mi także odpowiednie przystosowanie do nieustannie zmieniającego się, a przecież trudnego, środowiska związanego z prowadzeniem własnych firm w Polsce.

Praca z tak charyzmatycznymi osobowościami to dla mnie zawsze ogromna przyjemność. Dziękuję. Mam również wielką nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się przeprowadzić kolejne edycje tych trzech wiodących projektów, w końcu z odpowiednim ku temu rozmachem.

Zapraszam zatem do fascynującej lektury, a czeka tam na nas, bez mała, ponad trzydzieści Wspaniałych Bohaterek.

Łukasz Frydel,
Redaktor naczelny magazynu Dzień Mężczyzny
Grupa Medialna LIFESTYLE

Exit mobile version