Site icon Sukces jest kobietą!

Łączy nas Biznes: Barbara Goździkowska: Realizuję swoje pasje!

Ogromnie miło jest nam przedstawić w artykule wprowadzającym kolejną Bohaterkę dziewiątej edycji książki „Sukces jest kobietą” – „Łączy nas biznes” – Barbarę Goździkowską, właścicielkę i założycielkę Kliniki Absolu, mieszczącej się w Warszawie, przy ulicy Dzielnej. Dziękujemy za zaufanie i życzymy kolejnych sukcesów w rozwoju Kliniki oraz kolejnych zadowolonych Pacjentów i Pacjentek.

Nasza Bohaterka mówi o sobie tak:

Założycielka i właścicielka Kliniki Absolu. Pasjonatka kosmetologii i holistycznego stylu życia.

Moja pasja to medycyna i kosmetologia regeneracyjna, która przekłada się na wspieranie kobiet w świadomym i holistycznym dbaniu o siebie, o swoje zdrowie, wygląd i rozwój.

Od prawie 30 lat pracuję z kobietami i dla kobiet w branży Beauty.

Mam wieloletnie doświadczenie korporacyjne i międzynarodowe, ale podjęłam świadomą decyzję o realizowaniu swoich pasji i radykalnej zmianie kariery i otworzyłam bardzo nowoczesną klinikę Absolu. Wspieram kobiety nie tylko w obszarze potrzeb świadomego dbania o swój wygląd i opóźnianiu procesów starzenia, aby wyglądać i czuć się młodo, ale również w przełamywaniu barier wewnętrznych, wdrażania zmiany w życiu i wewnętrznego rozwoju.

Sama przywiązuję dużą wagę do samorozwoju, studiuję podyplomowo, uczestniczę w branżowych konferencjach międzynarodowych, aby wciąż podnosić kompetencje moje i mojego zespołu i oferować naszym Pacjentom najwyższy standard usług.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy na oficjalną stronę Kliniki Absolu.

Materiał powstał w ramach projektu Łączy nas Biznes!

Fot. materiały własne Bohaterki

Źródło: materiał promocyjny Partnera

Exit mobile version