Site icon Sukces jest kobietą!

Książki: Kto zapłacze nad twoim grobem

Robin Sharma, autor bestselleru „Klub 5 Rano” wraca z kolejną publikacją!

Jego najnowsza książka „Kto zapłacze nad twoim grobem” to 101 lekcji na temat codziennego życia. Dzięki niej czytelnicy nauczą się jak stawiać czoła problemom oraz jak świadomie rozwijać, dzień po dniu, swoje umiejętności i pasje. Sugestie i praktyczne rozwiązania znajdujące się w książce sprawią, że odnajdą w sobie pokłady mądrości, które wzbogacą ich życie prywatne, zawodowe i duchowe.
Gdy się urodziłeś, cały świat się radował, podczas gdy ty płakałeś. Żyj tak, żeby w chwili twojej śmierci cały świat płakał, podczas gdy ty będziesz się radował – oto fragment książki.
Robin Sharma to jeden z najwybitniejszych światowych ekspertów w dziedzinie rozwoju osobistego. Jego książki ukazały się w trzydziestu sześciu krajach i zajmowały wysokie miejsca na listach bestsellerów na całym świecie. Pomogły milionom ludzi zbudować zwyczajne życie. Z jego rad korzystają znani dyrektorzy, gwiazdy rocka, przedsiębiorcy i członkowie rodów królewskich. Jest dyrektorem generalnym Sharma LeadershipInternational, firmy szkoleniowej i coachingowej, która wspiera ludzi i organizacje w osiąganiu ambitnych celów. Do grona klientów jego firmy zaliczają się między innymi Nike, BP, General Electric, NASA, FedEx, IBM i Microsoft.
Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Kompania Mediowa 28 września 2022 roku.
Książkę znajdziecie między innymi TUTAJ!

Exit mobile version