Site icon Sukces jest kobietą!

Kobiety się nie poddają: Bez obaw sięgać marzeń

Daria Marciniak – przedsiębiorczyni, właścicielka firmy Liviers Professional. Stworzyła własną markę lakierów hybrydowych Liviers. Pasjonatka rozwoju osobistego, która pragnie motywować ludzi, aby nie obawiali się sięgać po marzenia. Autorka książki „Życie z katem”. Właścicielka restauracji i cateringu dietetycznego „LajtFud”.

Jak pandemia wpłynęła na Pani firmę, klientki, zespół?

Weszłam na rynek, chyba w najgorszym momencie w lutym tego roku. Nie miałam możliwość dotrzeć do klientów osobiście, wiec przeniosłam cała firmę do Internetu i zaczęłam reklamować markę na moim Facebooku i instagramie, jak również na stronie internetowej.

Jak poradziła sobie Pani z pierwszym szokiem i przetrwała czas ogólnopolskiej kwarantanny?

Najgorszy czas dla mnie okazał się najlepszym. Miałam dużo czasu na reklamowanie marki w social mediach, poznanie bliżej moich klientek i ich oczekiwań względem produktu usług.

Moim mottem są słowa – Nieważne, co Ci się w życiu przytrafi. Ważne, co Ty z tym zrobisz!

W jaki sposób dba Pani obecnie o bezpieczeństwo?

Oczywiście, w chwili obecnej jest to praca tylko online. Jestem w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym z moimi klientkami.

Jakie nowe pomysły, innowacje, rozwiązania, wprowadziła Pani w ostatnich miesiącach?

Ograniczyłam kontakt bezpośredni, z przyczyn oczywistych. Tak jak już wspomniałam powyżej, dużą uwagę skupiłam na kontakcie z klientkami online.

Sama byłam stylistką paznokci w Holandii przez 5 lat, więc wiem, jakie mamy wymagania co do lakierów hybrydowych. Ale byłam bardzo ciekawa opinii innych stylistek, tak aby stworzyć swój idealny produkt.

Jak utrzymuje Pani wewnętrzną równowagę w tym trudnym czasie?

Tylko spokój nas ratuje (śmiech). Nie ma sytuacji bez wyjścia, rozwiązanie zawsze się znajdzie, jeśli tylko chcemy. Często medytuję, aby znaleźć tę wewnętrzną równowagę, która bardzo mi pomaga w każdej sytuacji.

Jakie plany rozwoju ma Pani firma na najbliższe miesiące?

Jest to otworzenie filii w Wielkiej Brytanii i Holandii.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj: https://liviers.pl/pl/

Foto – Bastek Czernek Photography oraz materiały własne

Materiał powstał w ramach PROJEKTU AKADEMIA MISTRZYŃ!

Exit mobile version