Site icon Sukces jest kobietą!

Kaja Wachowska: Stale powiększamy spektrum naszych możliwości

KAH logotyp na zdjecie glowne

Kaja Wachowska, Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport: Od chwili naszej ostatniej rozmowy na stronach portalu „Sukces jest Kobietą”, sytuacja branży hotelarskiej uległa znaczącej zmianie. Upłynął już ponad rok, kiedy przyszło nam funkcjonować w szczególnie trudnej dla nas rzeczywistości. Wiązało się to nie tylko z presją błyskawicznego dostosowania się do nowych realiów i surowych restrykcji sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, ale przede wszystkim, z koniecznością przetrwania na doświadczonym kryzysem rynku.

Choć dziś obostrzenia są stopniowo łagodzone, nie zmienia to faktu, że sytuacja branży nadal jest skomplikowana. Trudności w szczególny sposób nadal dotykają hoteli miejskich i tych, które wyspecjalizowały się w obsłudze klienta biznesowego

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport od czerwca 2020 roku funkcjonuje nieprzerwanie, dostosowując swoje działania do obowiązujących w danym okresie uregulowań prawnych. Bezkompromisowo dbamy o utrzymanie najwyższych standardów jakości, czystości i bezpieczeństwa. Co ważne, sama nasza lokalizacja sprzyja zarówno komfortowi, jak i bezpieczeństwu podróżnych korzystających z krakowskiego lotniska. Goście hotelowi wykorzystując pieszy łącznik, mogą dosłownie w minutę przemieścić się z hotelu na teren terminalu pasażerskiego. W jego sąsiedztwie oddany został punkt medyczny, w którym mogą ekspresowo wykonać test wymagany przed wylotem.

Nasz Hotel od zawsze kojarzony jest z miejscem gościnnym i przyjaznym, a nasza praca opiera się na wszechstronnym wsparciu. Dziś wymaga to od nas także gotowości do służenia pomocą w trudnych do przewidzenia sytuacjach. Pomagamy więc nie tylko wypocząć, czy przygotować biznesowe spotkanie, ale także uporać się z kłopotami spowodowanymi zawiłością procedur i przepisów. Pojęcie gościnności hotelarskiej rozszerza swoje znaczenie, a my jako hotelarze stale powiększamy spektrum swoich możliwości.

Kaja Wachowska / Sesja portretowa / Hilton Garden Inn Airport

Choć obecnie jesteśmy w stałej gotowości do przyjmowania zarówno gości hotelowych, jak i klientów restauracji, przez miniony czas intensywnie pracowaliśmy nad dostępnością naszej oferty gastronomicznej także poza murami hotelu. Bardzo pomogło nam w tym wieloletnie doświadczenie w realizacjach cateringowych na dużą skalę, a efektem którym możemy się dziś pochwalić jest stworzona w czasie pandemii autorska marka L’atmosphere Premium Catering. Jej oferta skierowana została do klientów indywidualnych, którzy okresowo nie mogli korzystać z restauracji. Projekt cieszył się duża popularnością w okresie świątecznym, w którym realizowaliśmy cateringi indywidualne oraz zamówienia na zestawy upominkowe z dostawą do domów. Dzięki spersonalizowanej ofercie, przygotowanie spotkania przy świątecznym stole, przyjęcia komunijnego, czy urodzin stało się łatwiejsze i mniej stresujące.

Z myślą o poszerzaniu grupy docelowej, stworzyliśmy też dwie marki gastronomiczne, których oferta zaprojektowana została z myślą o wygodzie, szybkości dostawy oraz przystępności cenowej. Są to Bistro 590 oraz Pizza 590. Naszym celem było wprowadzenie nowej jakości na miejscowym rynku dań oferowanych z dowozem do klienta. To co nas wyróżniło na tle konkurencji, to przede wszystkim menu oparte wyłącznie o polskie produkty. Bardzo starannie dobraliśmy dostawców, zapraszając do współpracy lokalnych producentów i rzemieślników. Zaoferowaliśmy przy tym jakość i doświadczenie profesjonalnych hotelowych kucharzy, których zadaniem było podbić serca i zaspokoić apetyt okolicznych mieszkańców. Marki, które udało nam się stworzyć, dobrze przyjęły się na lokalnym rynku, a co dla nas ważne ich uniwersalne koncepcje, w gotowej formule mogą teraz zostać wykorzystane w innych lokalizacjach.

Podsumowując, miniony rok był dla nas niezwykle pracowity. Obfitował w szereg pomysłów, spośród których najlepsze zostały błyskawicznie wdrożone w życie. Wszystkie trudne chwile i przeszkody, które napotkaliśmy po drodze, wzmocniły nas jako zespół i dały pewność, że potrafimy działać dynamicznie, kreatywnie i jednomyślnie. Z tą energią jesteśmy dziś gotowi, by ponownie przyjmować gości i odważnie wypatrywać tego, co przyniesie nam przyszłość.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

https://www.linkedin.com/in/kajawachowska/

Fot. Mateusz Torbus

Exit mobile version