Site icon Sukces jest kobietą!

Jaga Hupało: Born To Create & Sukces jest Kobietą

Jaga poziom

Z ogromną przyjemnością spieszymy poinformować nasze Czytelniczki i Czytelników, że do tegorocznej, dziewiątej już edycji książki „Sukces jest kobietą. Łączy nas Biznes!” (premiera: wiosna 2023 r.) dołącza Mistrzyni fryzjerstwa – Jaga Hupało, która wraz z jej uzdolnionym Zespołem będzie się zajmować stylizacjami Bohaterów i Bohaterek na planach podczas sesji zdjęciowych. Witamy serdecznie a poniżej przedstawiamy szerszy opis działalności naszej Bohaterki i wyjątkowego miejsca, które stworzyła!

Jaga Hupało – artystka włosów, stylistka, projektantka. Powołała Akademię Perfection Hair i stworzyła miejsce artystycznych spotkań, Pracownię Born To Create. Na co dzień współpracuje z fotografami i artystami produkując sesje zdjęciowe i filmy, realizując pokazy mody i tworząc projekty fryzur. Na zaproszenie instytucji kultury, tworzy projekty fryzur m.in. dla Opery Narodowej, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Narodowego, Opery Łódzkiej, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu oraz Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Otrzymała m.in. Medal Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, honorową nagrodę za całokształt działalności biznesowej od Lady Business Club, znajduje się w gronie najbardziej wpływowych polskich kobiet według magazynu Elle, otrzymała też tytuły Projektant roku i Osobowość roku. Autorka poradnika “Pokochaj swoje włosy. Jak mieć piękne i zadbane włosy” oraz współtwórczyni własnej linii kosmetyków do włosów „Artishoq”. W swojej Leśniczówce – Leśnej Ostoi Sztuki na Dolnym Śląsku organizuje wydarzenia kulturalne, celebrując tradycje, sztukę i przyrodę. Współtworzy wystawę „Persistence”, która prezentowana była m.in. podczas Festiwalu Góry Literatury Olgi Tokarczuk.

W tym roku nakładem wydawnictwa Rebis ukazała się jej biografia „Lady Baba Jaga. Opowieść o Jadze Hupało” autorstwa Kazimiery Szczuki.

Pracownia Jaga Hupało Born To Create to przestrzeń spotkań, rzemiosła, mody, sztuki i nauki. Prawdziwe miejsce kreowania, pełne pasji i wyjątkowej energii. To właśnie tu kreowane są najmodniejsze stylizacje włosów, które podkreślają wyjątkowość i piękno każdej osoby.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

Pracownia Jaga Hupało Born To Create

FACEBOOK @jagahupalopracownia – https://www.facebook.com/jagahupalopracownia

INSTAGRAM @jagahupalo https://z-p42.www.instagram.com/jagahupalo @jaga_hupalo_pracownia https://instagram.com/jaga_hupalo_pracownia?igshid=YmMyMTA2M2Y=

STRONA WWW https://www.jagahupalo.pl

BLOG NATEMAT.PL https://natemat.pl/blogi/jagahupalo

Fot. Iza Grzybowska

Exit mobile version