Site icon Sukces jest kobietą!

Enklawa zdrowia na Mazurach

Vitality znaczy witalność. Hotel Miłomłyn Zdrój jest esencją witalności, pogody ducha i zdrowia. Wyróżnia go filozofia vitality, czyli stylu życia, w którym na co dzień troszczymy się zarówno o własne zdrowie, jak i równowagę między potrzebami ciała i duszy

Dowodem na skuteczność są uśmiechnięci, przepełnieni dobrą energią i pełni sił witalnych (niezależnie od wieku) goście hotelowi. Spotykamy ich w Vital SPA, strefie Aqua Masuria, centrum medycznym, Restauracji Witalnej, strefie aktywności czy wreszcie w lesie sosnowym otaczającym kompleks.

Miłomłyn Zdrój to kameralny hotel SPA na Mazurach. W ostatnich latach stał się synonimem wczasów leczniczych, zabiegów rehabilitacyjnych i profilaktycznych na najwyższym poziomie, wykonywanych w przyjaznych warunkach, za rozsądne pieniądze. Jego specjalnością są wczasy odchudzające z owocowo-warzywną dietą oczyszczającą lub dietą niskokaloryczną, a także pakiety Vital SPA, turnusy rehabilitacyjne i kuracje lecznicze. Towarzyszą im starannie dobrane zestawy aktywności podtrzymujących witalność organizmu i poprawiających jego kondycję.

Centrum Medyczne Miłomłyn Zdrój jest nowoczesnym ośrodkiem leczniczym, wyposażonym w aparaturę diagnostyczno-leczniczą. Oferuje około 100 zabiegów i procedur zalecanych przez lekarzy i wykonywanych przez doświadczonych terapeutów.

Do wyboru:

Wczasy Odchudzające

– Wczasy Dietetyczne

– Aktywne wakacje

– Weekendy Vital SPA

– Witalne Kuracje Dla Przemęczonych

– Vital Pakiety Zdrowo i Rodzinnie

– Konferencje z Vital SPA

– Wczasy Fitness

– Kuracje dla serca

– Kuracje przeciwbólowe

– Witalna Kuracje dla przemęczonych

– Kuracja Twój Kręgosłup-Twoje Zdrowie

– Wczasy dla seniora

– Vouchery i Zaproszenia na każdą okazję

Hotel Miłomłyn Zdrój*** – Medical SPA & Vitality

14-140 Miłomłyn, ul. Ostródzka 2b

tel.: +48 89 642 33 00

785 88 81 70

faks: +48 89 642 33 25

e-mail: recepcja@milomlynzdroj.pl

www.milomlynzdroj.pl

Exit mobile version