Site icon Sukces jest kobietą!

Dziewicze zakątki męskiego świata

Czyli jak znaleźć i zafascynować nietuzinkowego faceta. Domeną współczesnych czasów jest swoista swoboda oraz wolność. Szanuje oraz kultywuje się niejako takie cechy jak asertywność, przebojowość. W modzie jest przełamywanie barier, tabu oraz rzec można – rewolucja światopoglądowa na wielu płaszczyznach. W związku z tym wielu zastanawia się – kim jest prawdziwy mężczyzna dzisiejszych czasów?

CO NAS KRĘCI
Jakkolwiek analizować zbiór cech psychicznych czy behawioralnych jedno jest pewne: prawdziwego mężczyznę charakteryzują „gadżety”. Szybkie samochody, papierosy, cygara, wykwintny alkohol, modny garnitur, zegarek czy perfumy. Drugą równie oczywistą kwestią są miejsca, w których pokazuje się prawdziwy mężczyzna. Ma to ścisły związek z jego pasją. Może to być siłownia, tor kartingowy, tor wyścigów konnych, teatr czy opera. My kobiety dzisiejszych czasów – musimy podążać za jego namiętnościami!

O CZYM RZECZ
Po przełomie w latach 80 różnorodność źródeł męskiego zatracania się gwałtownie wzrosła. W tym czasie zaczął się rozwijać również rynek audio, który jest bardzo intrygującą opcją dla każdego faceta. Branża ta w Polsce jest stosunkowo młoda, lecz nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu światowego poziomu. Targi AudioShow w Warszawie oceniane są w zagranicznej prasie jako trzecie na świecie zaraz po Las Vegas i Monachium. Pomimo to, jest to nadal temat bardzo niszowy i co za tym idzie bardzo luksusowy. Jest to również teren na który nie zapuszcza się żadna kobieta i żadnej kobiety nie spodziewa się tam znaleźć ten nietuzinkowy mężczyzna.

CZEGO MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ
Facet który zajmuje się tym tematem to przeważnie tajemniczy i elegancki perfekcjonista, wrażliwy na wysublimowane przeżycia. To mężczyzna, który uwielbia pokazywać się w filharmonii czy operze – zawsze w towarzystwie płci pięknej i zawsze na najlepszych miejscach. To przede wszystkim meloman, który idzie dalej. Dąży do perfekcji i bawi go odkrywanie w muzyce głębi. Chodzi na koncerty marząc o możliwości posłuchania z perspektywy dyrygenta. Jest również złotą rączką. Sam dopieszcza swój prywatny system audio co stanowi swojego rodzaju kunszt oraz niekończące się pole do ciągłego udoskonalania. Stanowi dobry materiał na ojca, wrażliwego kochanka i z całą pewnością – potrafi naprawić kran czy wymienić żarówkę.

JAK GO PODERWAĆ?
Najprościej – zrozumieć. Odkryć i pokochać jego świat. Jeśli uwielbiasz muzykę temat będzie prostszy – pozostaje Ci rozsmakować się w szczegółach dźwięku niczym degustator win w 10-cio letnim egzemplarzu. Aby zrozumieć męski punkt widzenia musisz jeszcze tylko w sposób szczególny skupić się na źródle, które jest twórcą tego dźwięku. A więc – sprzęcie. Ze względu na problematykę tematu i masę elementów, w których początkowo możemy czuć się zagubione, przyda nam się wsparcie. Warto zwrócić uwagę na prężnie działającą w tej dziedzinie firmę GFmod Audio Research z Wrocławia, która odebrała w tym roku statuetkę Luksusowej Marki Gentlemana. Jest to zespół bardzo sprzyjających ludziom specjalistów, którzy odnaleźli w sobie pasję i połączyli ją z własnym talentem i umiejętnościami. W efekcie powstała firma, która nie tylko delikatnie i cierpliwie wprowadzi nas w tajniki świata audio, ale także „odwali” za nas robotę związaną z „wyłowieniem” prawdziwych sprzętowych perełek. Udowodnili to już dwukrotnie na warszawskich targach Audioshow zdobywając tytuł Najlepszego Dźwięku Audioshow 2012 i 2013.
Oprócz tego w tym roku otworzyli salon odsłuchowy we Wrocławiu. Jest to miejsce, które nauczy nas doświadczania muzyki wszystkimi zmysłami. Czyli element niezbędny w zrozumieniu JEGO świata. Zarówno samo położenie jak i wybór lokum sprawia, że robi się dość intrygująco. Salon mieści się w urokliwej przedwojennej kamienicy z wieżyczką. Klimat tego miejsca tworzą detale takie jak oryginalna stolarka okienna drewniana podłoga czy kurtyna. Wszystko to tonie w ciepłym świetle scenicznym budując atmosferę wzniosłego wydarzenia. Nie zaburza jednak poczucia komfortu i swobody. Dzięki temu w całkiem przyjemnym otoczeniu nauczymy się prawdziwie słuchać muzykę, a także rozgryziemy kilka elementarnych prawd tej pięknej nauki. Jest to miejsce, które umożliwia odsłuch profesjonalnie ustawionych systemów w różnych konfiguracjach a to wszystko w atmosferze domowego zacisza czy teatralnego backstage’u. Z całą pewnością jest to miejsce w które warto skierować swoje pierwsze kroki celem zapoznania się z tajemnicami świata audio.
Autor tekstu: Andzia Przybyszewska

Exit mobile version