Site icon Sukces jest kobietą!

Dagmara Wójcik-Jędrzejewska: Promujemy najlepsze praktyki!

okl 2

2021 rok minął tak szybko, że zastanawiam się, kiedy to udało nam się zrealizować te 4 projekty, których Bohaterki znalazły się w tej oto publikacji. Tempo było zaiste kwantowe, tyle się działo, mimo pandemii, obostrzeń i osłabienia gospodarczego. My, każda członkini i członek zespołu i wszyscy razem – jako Grupa Medialna Lifestyle, myślę że poradziliśmy sobie ze wszelkimi zawirowaniami znakomicie.

Co mnie ogromnie cieszy, kontynuowaliśmy już dawno temu nawiązane współprace, a nasze nowe Bohaterki przyjęły zaproszenia do czterech projektów realizowanych w tamtym roku. Wierzę, że dla wielu z nich to początek wieloletniej biznesowej przyjaźni z nami.

A my nadal będziemy dla nich robić to, co umiemy najlepiej – zapewnimy szereg aktywności reklamowych i marketingowych, nowe realizacje w Polsce i za granicą, kolejne cudowne sesje zdjęciowe, realizacje klipów promocyjnych, filmów dokumentalnych, kampanii promocyjnych. Kiedy o tym myślę, muszę przyznać, że rzeczywiście sama sobie zazdroszczę tego, co tu robię, z Kim i dla Kogo!

Wszystkim naszym wspaniałym Kontrahentkom i Kontrahentom oraz Partnerom dziękuję za zaufanie i przystąpienie do projektów, życzę by Wasze przedsiębiorstwa wznosiły się na coraz wyższe poziomy i by spełniły się Wasze marzenia – zawodowe i prywatne.

Zespołowi, stworzonemu przez Anetę Zadrogę, którego częścią mam zaszczyt i szczęście być od pięciu lat – za niezwykłą przyjemność pracy z Nią i z Wami – najlepsza ekipo na świecie. Efekty tej pracy widzą Państwo choćby w tej książce.

I na koniec – podziękowania dla mojego Syna, za wspieranie fotograficzne wszystkich projektów materiałami backstage, mojemu Mężowi – również za pomoc na planach sesyjnych i podczas pracy w domu na „home office”, a także rodzinie i przyjaciołom za stałe wsparcie, motywację i inspirację do kolejnych wyzwań. Dziękuję, że to właśnie z Wami minął mój kolejny rok, jestem ogromnie wdzięczna.

Zapraszam wszystkich Państwa do lektury 8. wydania książki SUKCES JEST KOBIETĄ, naszego wyjątkowego dziecka kilkunastu matek i ojców, daję słowo, że znajdą tu Państwo najwyższej jakości rozmowy z najwspanialszymi z Kobiet polskiego biznesu!

Dagmara Wójcik-Jędrzejewska,

Dyrektorka projektów multimedialnych,

Grupa Medialna LIFESTYLE

Exit mobile version