Site icon Sukces jest kobietą!

Anna Łada-Grodzicka dołącza do projektu #KobietyWGrze!

Z wielką przyjemnością przedstawiamy sylwetkę zawodową Bohaterki projektu #KobietyWGrze!, realizowanego w ramach już dziewiątej, zbliżającej się edycji książki „Sukces jest kobietą”. Komunikacja, gry oraz odżywianie to jej pasje. Jako ekspert public relations oraz social mediów skupia się na branży gier od 2006 roku. W tym czasie udało się jej zaplanować i zrealizować strategie komunikacji dla wielu projektów AAA (gry wysokobudżetowe), AA oraz indie (produkcje niezależne).

Public relations, media społecznościowe i employer branding to obszary, w których się specjalizuje. Przygodę z gamingiem rozpoczęła w ówczesnym City Interactive (obecnie CI Games), gdzie m.in. była odpowiedzialna za debiut jednej z pierwszych firm w tej branży na Giełdzie Papierów Wartościowych. Następnie 11 lat spędziła w Techlandzie wprowadzając z sukcesem na rynek polski i zagraniczny kilkadziesiąt produkcji growych. W Bloober Team pogłębiała swoją wiedzę o horrorach i relacjach inwestorskich.

W wolnym czasie pasjonuje się odżywianiem, gdyż jak sama powtarza „nie wystarczy tylko jeść”. Od niemal dekady autorka bloga kulinarnego Chili&Chillin na którym dzieli się ciekawymi pomysłami na smaczne i odżywcze, a zarazem szybkie potrawy. Przygotowuje się do wydania swojego pierwszego e-booka „Trochę szału bez nabiału”, gdzie podpowiada jak zrobić naleśniki bez jajek czy twarożek bez twarogu. Prywatnie żona, mama trójki synów i bokserki Nali.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

LinkedIn

Instargram

Blog

Fot. archiwum prywatne Bohaterki

Źródło: materiał promocyjny Partnera

Exit mobile version