Site icon Sukces jest kobietą!

Anna Belda: Daję Pacjentom dobrą energię

Anna Belda, właścicielka wrocławskiej Kliniki multiMedica to Bohaterka już wielu projektów, realizowanych w ramach inicjatywy „Sukces jest kobietą” a obecnie nowego, realizowanego w 2023 roku. Dziś opowie o roli pasji a także o tym, co jest najważniejsze w jej pracy.

Jaką rolę w Pani życiu pełni pasja?

Anna Belda, właścicielka wrocławskiej Kliniki multimedia: Pomimo wielu trudności, które przychodziły do mnie to mam szczęście. Moja pasja to praca. Poszukiwałam w swojej pracy czegoś nowego i unikatowego. Chciałam z Mężem dotrzeć do Pacjenta jako nie klienta, ale człowieka, który potrzebuje pomocy i wsparcia. Takiego, jak otrzymuje się zazwyczaj w domu. Moja praca to klinika i praca, w której pacjent czuje się jak w domu to droga, którą kroczyłam i nadal chcę.

Co jest Pani największą pasją?

Największa pasja to umiejętność skupiana energii nie tylko na pracoholizmie. Ma on sens tylko wtedy, gdy człowiek ma też inne niepowiązane z pracą zainteresowania, które dostarczają odmiennych, mniej stresujących wrażeń przyjemności i radości intelektualnej. Latem spędzam czas nad jeziorem w moim domku na drzewie. Czytam i pracuję z kartami mocy Aniołów i Delfinów.

Co Panią odpręża i relaksuje po wymagającej pracy w Pani Klinice?

Dobry film, ciekawa książka, pobyt w domu z Rodziną i małym psem Guciem, pinczurem małpim. Słodkie lenistwo po prostu.

Co jest najpiękniejsze w Pani pracy?

Dawanie Pacjentom dobrej energii. Patrzenie na to, jak zdrowieją i przyprowadzają innych pacjentów, aby i im pomóc.

Jak Pani myśli, dlaczego pielęgnowanie pasji jest ważne dla kobiet sukcesu?

Pielęgnowanie w sobie pasji podwyższa nasze standardy i wtedy możemy oczekiwać więcej od siebie i innych. Daje poczucie niezależności i spełnienia swoich marzeń. Kobiety sukcesu chcą tworzyć pasje, bo życie ma sprawiać przyjemność. Nie wiemy, kiedy się skończy i pielęgnowanie swoich pasji należy przeciągać tak długo, jak się da.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

http://multimedica.pl

Fot. Archiwum prywatne Bohaterki

Exit mobile version