Site icon Sukces jest kobietą!

Alicja Reczek: Zdjęcia kobiecym okiem

Alicja Reczek – White Alice. Pracując z modelką przenosi ją do niezwykłego świata emocji, gdzie pokazanie ciała jest pretekstem do odkrycia tego, co głębiej. Mistrzyni aktu, współprowadząca warsztaty fotograficzne, plastyczka, muzyk i pedagog
 Od 9 do 17, czy freelance?
Alicja Reczek: Jestem fotograficzką – freelance.

Pieniądze…
To ważny aspekt życia zawodowego. Trzeba je szanować, bo pomagają realizować nasze marzenia. Dają komfort psychiczny. Niedobrze jednak kiedy zarabianie pieniędzy oślepia. I wtedy przestajemy widzieć inne ważne aspekty życiowe.

Ranny ptaszek czy nocny marek?
Z całą pewnością nocny marek. Choć ranne godziny również mają swoje pozytywy. Dlatego staram się z nimi oswajać.

Z rana najbardziej cenię…
Dobrą, smaczną kawę. Merdanie ogonem mojego kota i jego pełen sympatii wzrok. Potem głos mojego mężczyzny, który jest już w pracy. Często dzwonię do niego… tak ‘na dobry dzień ‘ tuż po wypiciu kawy.

Logo i marka to dla mnie…
Marka to dla mnie często gwarancja dobrej jakości ale też i konkretnego stylu. Są marki, które lubię szczególnie. Logiem posługuję się sama jako fotograficzka dlatego zdaję sobie sprawę z tego, że to istotne przy prowadzeniu firmy. Logo identyfikuje konkretną działalność. Pomaga klientom oraz odbiorcom zapamiętać daną firmę.

Dżinsy uważam za…
Lubię patrzeć na młodych ludzi ubranych w dżinsy. Ten rodzaj ubioru kojarzył mi się zawsze z wolnością, muzyką: Jeanis Joplin, The Doors, Nirvana… Jeansy to dla mnie pozytywne skojarzenia. Sama nie preferuję dżinsów.

Rozum…
Wiedza nabyta – w szkole, na studiach, informacje książkowe + inteligencja emocjonalna + mądrość życiowa. Te trzy rodzaje inteligencji są składowymi rozumu w moim pojęciu.

Miłość jest dla mnie…
Najważniejsza… To powoduje, że ludziom chce się żyć, poszukiwać, iść do przodu. Miłość uczy cieszyć się życiem. Miłość uczy zaufania, kompromisu, daje silny fundament dzięki, któremu nasze życie nabiera swoistego rytmu i porządku. Miłość to również dla mnie inspiracja, z której bardzo często czerpię w swojej twórczości. Miłość jest piękna. Czasami uskrzydla ale czasami też boli… To temat rzeka.

Wzruszam się…
Gdy przytulam bliską mi osobę. Kiedy wspominam osoby, które już odeszły, a które bardzo kochałam. Kiedy patrzę na zachód słońca, panoramę gór, barwną polanę. Muzyka… poezja… często mnie wzrusza. Wspomnienia dobrych, ciekawie przeżytych chwil. Myślę, że mam ciekawe życie. To wielu ludzi i wiele historii. Dlatego też mam co wspominać i lubię to robić.

Strasznie mnie wkurza…
Złe traktowanie dzieci. Zawiść, zazdrość i brak tolerancji wśród ludzi. Znęcanie się nad zwierzętami i zaniedbywanie środowiska.

Odchodzę, kiedy…
Czuję, że tracę czas…

Szczęście…
Po pierwsze myślę, że jest ono osiągalne. Po drugie uważam, że należy do niego dążyć.

Na kocią łapę czy przed ołtarz ?
Zależy z kim. Wierzę, że są związki nieformalne, które nie potrzebują formalnego zakwaterowania. Są również ludzie dla których związek formalny jest ważną sprawą. Przez wiele lat obstawałam za związkami nieformalnymi, jednak moje spojrzenie na te sprawy ciągle ewoluuje.

Czuję się najpiękniejsza na świecie, kiedy…
Doceniają mnie ważne dla mnie osoby. Kiedy słyszę komplement z ust mojej drugiej połowy.

Imponują mi mężczyźni…

Wrażliwi, odpowiedzialni, posiadający różne pasje.To nieczęsto spotykana mieszanka.

Nie znoszę facetów…
Którzy nie szanują kobiet i uważają, że są pępkiem świata. Gonią za pieniędzmi, czyniąc z tego sens swojego życia.

Seks najchętniej uprawiam…
Gdy czuję się kochana, szanowana, najchętniej w romantycznych okolicznościach.

Rozmowa o seksie…
Nie stanowi dla mnie tematu tabu. Najczęściej rozmawiam o seksie z moim partnerem.

W łóżku nie toleruję…
Pójścia na łatwiznę, prostoty i przyziemności. Cenię pasję i wyrafinowanie


* Więcej informacji o Alicji na www.alicjareczek.pl

Exit mobile version