Site icon Sukces jest kobietą!

Akcja Ciało! Przedstawiamy przegląd najlepszych zabiegów na cellulit

akcjacialoklinikamiracki

Cellulit jest problemem dobrze znanym większości kobiet, niezależnie od masy ich ciała. kobiety nieustannie szukają sposobów na to, aby skutecznie się go pozbyć. W związku z ,,Akcją Ciało”, przeprowadzana co roku w warszawskiej Klinice Miracki, znaleźliśmy aż cztery interesujące zabiegi, które według naszej opinii i zdaniem specjalistów, do lata pomogą nam skutecznie uporać się z uciążliwym cellulitem. Przedstawiamy zatem przegląd najlepszych zabiegów na cellulit!

Zabiegi na cellulit – czy nie wystarczy dobry krem i trochę ruchu?
Specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej to obecnie najskuteczniejszy sposób na pozbycie się cellulitu. Codzienna aktywność fizyczna, prawidłowo zbilansowana dieta oraz pielęgnacja skóry to oczywiście równie ważne aspekty walki ze skórką pomarańczową, jednak trzeba przyznać, że nie zawsze radzą sobie ze skomplikowanymi mechanizmami zaburzeń metabolicznych skóry. Co innego specjalnie przeznaczone do tego urządzenia w gabinetach medycyny estetycznej, które oddziałują bezpośrednio na tkankę łączną, w której zlokalizowany jest cellulit. O jakich urządzeniach i zabiegach przede wszystkim mowa? W naszym przeglądzie skupiliśmy się na najpopularniejszych w ostatnim czasie metodach usuwania cellulitu: endermologii, mezoterapii, karboksyterapii oraz zabiegu Vella Shape, wykorzystującym skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego.

Endermologia – połączenie przyjemnego z pożytecznym
Endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, to jeden z zabiegów, który szczerze nas zachwycił podczas prezentacji w Klinice Miracki. Urządzenie oddziałuje na skórę poprzez dość intensywny, ale nadal bardzo przyjemny masaż, który przynosi nie tylko efekt redukcji cellulitu, lecz także ujędrnienia skóry i wyszczuplenia całej sylwetki. To przede wszystkim zasługa najnowocześniejszego urządzenia w tej kategorii – Alliance LPG Endermologie, którego premiera odbyła się właśnie w Klinice Miracki. Co jednak najważniejsze, stan skóry prezentuje się znacznie lepiej już po trzech zabiegach, a przy zwiększeniu liczby terapii, uzyskiwane rezultaty są jeszcze bardziej widoczne.

Vella Shape – czyli 3w1
Nie mniejsze wrażenie wywarł na nas zabieg Vella Shape, który wykorzystuje skojarzone działanie podczerwieni, fal radiowych i masażu próżniowego, w celu wymodelowania sylwetki, redukcji cellulitu oraz poprawy jakości skóry. Jak przyznaje dr Krzysztof Miracki, zabieg Vella Shape to prawdziwy przebój wśród zabiegów antycellulitowych i wyszczuplająco-ujędrniających. ,,Nowatorska technologia, wykorzystana przy zabiegu Vela Shape, pozwala walczyć jednocześnie z kilkoma niedoskonałościami, z którymi na co dzień zmagają się kobiety. Dzięki skojarzonemu działaniu fal radiowych, podczerwieni i masażu próżniowego jesteśmy w stanie zaoferować pacjentkom nie tylko likwidację uporczywego cellulitu, lecz także walkę z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej czy wiotkością skóry” – mówi dr Miracki. W zabiegu Vella Shape bardzo podoba nam się to, że można stosować go na wszystkich obszarach ciała – brzuchu, pośladkach, ramionach, udach, łydkach i kolanach, a także wszędzie tam, gdzie skóra straciła swoją naturalną sprężystość.

Mezoterapia Alidya – usuwanie i zapobieganie cellulitowi
Wyjątkowym zabiegiem antycellulitowym, który znaleźliśmy w ofercie Kliniki Miracki, jest także mezoterapia z użyciem preparatu Alidya. To nie tylko skuteczny zabieg na cellulit, lecz także trwała i bezpieczna profilaktyka antycellulitowa, która pozwala uchronić się przed deformacją tkanki tłuszczowej. W jaki sposób działa ten zabieg? Sekretem działania preparatu Alidya wstrzykiwanego pod skórę pacjenta jest to, że wychwytuje jony żelaza odkładające się w macierzy ECM, wypełniającej przestrzeń komórkową i zespalającą strukturę tkankową. A to z kolei pozwala przywrócić błonom komórkowym utraconą sprawność. Efekty? Gładka, jędrna i zadbana skóra ciała, zabezpieczona przed cellulitem nawet przez kilkanaście miesięcy. Dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów, specjaliści zalecają łączenie Alidya, np. z zabiegami endermologii czy drenażu limfatycznego.

Karboksyterapia – moc działania dwutlenku węgla
Ostatnim, ale równie ciekawym i skutecznym zabiegiem usuwania cellulitu, który skutecznie walczy z cellulitem jest karboksyterapia, czyli leczenie dwutlenkiem węgla podawanym podskórnie lub śródskórnie. CO2 silnie rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa ich przepustowość, co prowadzi do ich intensywniejszej pracy, a także przyspieszenia i zwiększenia efektywności wszystkich procesów regeneracyjnych, które zachodzą w skórze. Ogromnym atutem tego zabiegu jest nie tylko wysoka skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu, lecz także krótki czas procedury zabiegowej (kilkanaście minut), którą można powtarzać nawet dwa razy w tygodniu, aby jak najszybciej uzyskać oczekiwane rezultaty.

Akcja Ciało – rozpocznij sezon z Kliniką Miracki!
Jak co roku w warszawskiej Klinice Miracki rusza Akcja Ciało, która ma na celu uświadomienie pacjentom, że o ciało warto zadbać jeszcze przed nadejściem wiosny, żeby móc cieszyć się zgrabnym ciałem w lato. Specjaliści z Kliniki Miracki przygotowali dla swoich pacjentów specjalne pakiety zabiegowe w dużo niższych cenach, które można dopasować bezpośrednio do swoich potrzeb.

Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami Akcji Ciało w Klinice Miracki i rozpocznijcie przygotowania do sezonu wakacyjnego już dziś!

http://klinikamiracki.pl/rusza-akcja-cialo-w-klinice-miracki-rozpocznij-z-nami-przygotowania-do-sezonu-wybierz-najlepsze-ceny-i-zabiegi-perfekcyjnie-wymodeluj-sylwetke-zanim-nadejdzie-wiosna/

Exit mobile version