Site icon Sukces jest kobietą!

4 PORY SUKCESU: Kocham życie, kocham to, co robię!

Kiedy pojawia się pomieszczeniu, wraz z nią przychodzą uśmiech i pozytywna energia. Radość, jaką daje jej łączenie pracy zawodowej, osiągania sukcesów i sprawdzania się w, nie ukrywajmy, nadal bardzo zmaskulinizowanej branży z rolą szczęśliwej Matki i żony, widać na pierwszy rzut oka. I tą radością dzieli się chętnie z każdym, kto, tak, jak ona – patrzy na świat z pozytywnym nastawieniem – przedstawiamy pierwszą z 4 Bohaterek projektu 4 PORY SUKCESU – Paulinę Piliszek!

Współwłaścicielka Marki MYONI Group Sp. z o.o., zajmującej się nieruchomościami klasy Premium.

Kocha swoją pracę, ludzi z którymi pracuje i uśmiech swojego synka, Michała. To syn i mąż inspirują ją do działania i rozwoju a każdy zadowolony klient to znak, że jest właściwą kobietą na właściwym miejscu.

Paulina Piliszek, MYONI Group Sp. z o.o. : Może zabrzmi to dziwnie, ale ja kocham swoją pracę. Muszę się szczerze przyznać, że nigdy nie myślałam, że będę pracować w firmie deweloperskiej, w dziale sprzedaży. Gdyby takie szczegóły zawarte były w ogłoszeniu o pracę, które zamieścił mój przyszły pracodawca (a później mąż  ? ), to na pewno nie wzięłabym tego ogłoszenia pod uwagę. Niemniej jednak stało się i jestem tu, gdzie jestem. I okazało się, że naprawdę nieźle się w tym odnajduję. W swojej pracy lubię kontakt z ludźmi, mam szczęście trafiać na takich z prawdziwą klasą i przyjemnością jest obcować z nimi. Z przeważającą częścią mam fajne, towarzyskie kontakty, interesy załatwiamy niejako mimochodem.

W ramach 4 PORY SUKCESU odbyły się realizacje wideowywiadów z naszymi Bohaterkami. Efekty już niebawem – po premierze CHARYTATYWNEGO KALENDARZA z udziałem Bohaterek – inspirujących Pór Sukcesu, która będzie miała miejsce podczas Gali z okazji 6. edycji książki SUKCES JEST KOBIETĄ!

O makijaż zadbała Ania Owens, utalentowana modelka i utytułowana makijażystka

https://www.facebook.com/AnnBGMakeUpArtist/

Instagram – @ann_bg_onlyone

 

Piękne fryzury wyczarowali Daria Szabat i Krystian Samborek z warszawskiego salonu Maniewski https://maniewski.pl/.

Zdjęciami i materiałem wideo zajął się Franek Mazur, nasz ceniony i szeroko nagradzany fotograf https://www.facebook.com/go2picture/.

Za zdjęcia z backstage’u odpowiadał młody talent fotograficzny – Michał Wójcik https://www.facebook.com/profile.php?id=100000845740609.

Nagrania odbyły się w gościnnych wnętrzach przestrzeni co-workingowej Working Balance w Wilanowie.

Sala konferencyjna New York

Recepcja Working Balance

Working Balance, ROBYG Business Center, Al. Rzeczpospolitej 1, 02-972 Warszawa (bud. ROBYG Business Center, wejście A, piętro II), kontakt: wilanow@working-balance.com, www.working-balance.com.

Exit mobile version