Wydarzenia

WSZiB w Krakowie: Zbalansowane życie

WSZiB w Krakowie: Zbalansowane życie
Aneta Zadroga

Kariera? Rodzina? A może po prostu własne przyjemności i czerpanie z życia garściami? Kończymy sezon urlopowo-wakacyjny wracamy do pracy, na Uczelnie i do codziennych obowiązków.

Innymi słowy, musimy wypracować sobie właściwy Work-Life Balance by czuć się dobrze samemu ze sobą.

Work-Life Balance z korzyścią dla każdego

Dbajmy o ciało, jak i umysł. Poświęcając swój czas nie tylko na pracę czy naukę, ale i na życie rodzinne oraz inne zajęcia, które nie są naszymi obowiązkami, ale sprawiają nam po prostu frajdę, ładujemy swoje akumulatory i znacząco zwiększamy naszą produktywność. To z kolei prowadzi nas prostą drogą do zaplanowanego celu, który sobie wyznaczyliśmy. A sukces w jednej dziedzinie, poprawia jakość wszystkich innych.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości z Krakowa  jest inicjatorem FIT UP, które zachęcały mieszkańców Krakowa do aktywności fizycznej. Przez całe wakacje przy Tauron Arenie oraz Plaży Bagry, można było uczestniczyć w cyklicznych treningach i ćwiczeniach, organizowanych przez WSZIB wraz z Fundacją Trenuję-Pomagam, prowadzonych przez trenerkę Karolinę Ciurkę Baster.

Dodatkowo WSZIBersi, jak zwani są studenci WSZIB, otrzymują w tym roku dedykowaną  ofertę na usługi siłowni ALL FOR BODY, gdzie pod okiem specjalistów mogą dbać o swoje ciało.

WSZIB – zbalansowana uczelnia

Zdajemy sobie sprawę, że współcześnie dobre zarządzanie firmą, przejawia się również w zarządzaniu zdrowiem i dobrym samopoczuciem zarówno swoim, jak i swoich pracowników. Dlatego też, prócz przekazywania rzetelnej i fachowej wiedzy specjalistów, staramy się motywować swoich studentów do dbania o inne aspekty życia, jak chociażby zdrowie – przekonuje Prof. Włodzimierz Roszczynialski, rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, jednej z głównych uczelni kształcących w kierunku zarządzania.

Jacek Bilczyński pomoże zachować balans

Zwieńczeniem wakacyjnej akcji dbania o zdrowie, będzie spotkanie z Jackiem Bilczyńskim. Jacek jako znany i ceniony specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki , autor bestsellerowych książek: Fit jest sexy, Fit od kuchni oraz Fit w praktyce już 5 października 2017 r., odwiedzi WSZIB.

– W sporcie, tak jak w każdej innej dziedzinie życia, również należy zachować właściwe proporcje. Trzeba pamiętać, że sam trening to nie wszystko. Równie ważna jak ćwiczenia jest dieta i prawidłowa regeneracja. Dopiero odpowiednie zbalansowanie tych wszystkich elementów, da nam pożądane efekty – zapewnia Bilczyński.

O tym wszystkim będzie można porozmawiać z nim na spotkaniu, które odbędzie się w siedzibie WSZIB przy Alei Kijowskiej 14.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej czego możecie spodziewać się 5 października warto śledzić profile w mediach społecznościowych WSZIB [facebook, Instagram] oraz Jacka Bilczyńskiego [facebook, Instagram]. A jeżeli słuchacie RMF MAXX – patrona akcji – dostaniecie dodatkową dawkę emocji przekazywanych w codziennych newsach.

Wydarzenia
Aneta Zadroga

Zafascynowana możliwościami, jakie stwarzają dziś media. Wieloletnia dziennikarka i publicystka Gazety Wyborczej, zawodowo zainteresowana tematami gospodarczymi, jak również społecznymi.

Więcej w Wydarzenia

KongresKobietSukcesu11-650

Wydarzenie: AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017

Aneta Zadroga17 listopada 2017
DSC_9355

Kobiety testowały model koreańskiego SUVa

Aneta Zadroga15 listopada 2017
Karolina Szostak-ikona

Kampania „Dotykam Wygrywam” 2017

Anna Chodacka21 września 2017
śłuby panieńskie 5

Jedyne takie śluby na Scenie STU

Michal Karas20 września 2017
bieszczady

Jeden krok do piękniejszej okolicy

Michal Karas14 września 2017
sluby panienskie

„Śluby panieńskie” rozpoczynają sezon Sceny STU

Michal Karas11 września 2017
ironman gdynia 2

Gdyński Ironman z kobiecymi rekordami

Redakcja Sukces22 sierpnia 2017
fit akademia 2017 6

FIT AKADEMIA Jacka Bilczyńskiego 2017

Michal Karas25 lipca 2017
Backstage, na zdjęciu Grażka, fot. Agnieszka Mularczyk

White Alice. Piękne modelki i Fotograficzna Kraina Czarów

Ela Makos24 lipca 2017