Wydarzenia

WSZiB w Krakowie: Zbalansowane życie

WSZiB w Krakowie: Zbalansowane życie
Aneta Zadroga

Kariera? Rodzina? A może po prostu własne przyjemności i czerpanie z życia garściami? Kończymy sezon urlopowo-wakacyjny wracamy do pracy, na Uczelnie i do codziennych obowiązków.

Innymi słowy, musimy wypracować sobie właściwy Work-Life Balance by czuć się dobrze samemu ze sobą.

Work-Life Balance z korzyścią dla każdego

Dbajmy o ciało, jak i umysł. Poświęcając swój czas nie tylko na pracę czy naukę, ale i na życie rodzinne oraz inne zajęcia, które nie są naszymi obowiązkami, ale sprawiają nam po prostu frajdę, ładujemy swoje akumulatory i znacząco zwiększamy naszą produktywność. To z kolei prowadzi nas prostą drogą do zaplanowanego celu, który sobie wyznaczyliśmy. A sukces w jednej dziedzinie, poprawia jakość wszystkich innych.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości z Krakowa  jest inicjatorem FIT UP, które zachęcały mieszkańców Krakowa do aktywności fizycznej. Przez całe wakacje przy Tauron Arenie oraz Plaży Bagry, można było uczestniczyć w cyklicznych treningach i ćwiczeniach, organizowanych przez WSZIB wraz z Fundacją Trenuję-Pomagam, prowadzonych przez trenerkę Karolinę Ciurkę Baster.

Dodatkowo WSZIBersi, jak zwani są studenci WSZIB, otrzymują w tym roku dedykowaną  ofertę na usługi siłowni ALL FOR BODY, gdzie pod okiem specjalistów mogą dbać o swoje ciało.

WSZIB – zbalansowana uczelnia

Zdajemy sobie sprawę, że współcześnie dobre zarządzanie firmą, przejawia się również w zarządzaniu zdrowiem i dobrym samopoczuciem zarówno swoim, jak i swoich pracowników. Dlatego też, prócz przekazywania rzetelnej i fachowej wiedzy specjalistów, staramy się motywować swoich studentów do dbania o inne aspekty życia, jak chociażby zdrowie – przekonuje Prof. Włodzimierz Roszczynialski, rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie, jednej z głównych uczelni kształcących w kierunku zarządzania.

Jacek Bilczyński pomoże zachować balans

Zwieńczeniem wakacyjnej akcji dbania o zdrowie, będzie spotkanie z Jackiem Bilczyńskim. Jacek jako znany i ceniony specjalista w zakresie żywienia, zdrowego stylu życia i kształtowania sylwetki , autor bestsellerowych książek: Fit jest sexy, Fit od kuchni oraz Fit w praktyce już 5 października 2017 r., odwiedzi WSZIB.

– W sporcie, tak jak w każdej innej dziedzinie życia, również należy zachować właściwe proporcje. Trzeba pamiętać, że sam trening to nie wszystko. Równie ważna jak ćwiczenia jest dieta i prawidłowa regeneracja. Dopiero odpowiednie zbalansowanie tych wszystkich elementów, da nam pożądane efekty – zapewnia Bilczyński.

O tym wszystkim będzie można porozmawiać z nim na spotkaniu, które odbędzie się w siedzibie WSZIB przy Alei Kijowskiej 14.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej czego możecie spodziewać się 5 października warto śledzić profile w mediach społecznościowych WSZIB [facebook, Instagram] oraz Jacka Bilczyńskiego [facebook, Instagram]. A jeżeli słuchacie RMF MAXX – patrona akcji – dostaniecie dodatkową dawkę emocji przekazywanych w codziennych newsach.

Wydarzenia
Aneta Zadroga

Zafascynowana możliwościami, jakie stwarzają dziś media. Wieloletnia dziennikarka i publicystka Gazety Wyborczej, zawodowo zainteresowana tematami gospodarczymi, jak również społecznymi.

Więcej w Wydarzenia

wiedzmy-3

Scena STU zaprasza na „Wiedźmy” według Szekspira

Michal Karas15 stycznia 2018
energia-top

„Naturalne energie dla zdrowia” w Manor House SPA

Redakcja Sukces20 grudnia 2017
samotna wigilia 1

Dla samotnych osób starszych Święta tracą sens

Michal Karas1 grudnia 2017
25.11.2017 Warszawa , Gala - premiera ksi????ki "Sukces jest kobiet??" 
Fot. Franek Mazur

Mitsubishi Japan Motors wspiera Kobiety Sukcesu!

Aneta Zadroga27 listopada 2017
emocje 2017 2

Emocje 2017 na scenie Opery Krakowskiej

Redakcja Sukces22 listopada 2017
KongresKobietSukcesu11-650

Wydarzenie: AKADEMIA WIEDZY I SUKCESU 2017

Aneta Zadroga17 listopada 2017
DSC_9355

Kobiety testowały model koreańskiego SUVa

Aneta Zadroga15 listopada 2017
Karolina Szostak-ikona

Kampania „Dotykam Wygrywam” 2017

Anna Chodacka21 września 2017
śłuby panieńskie 5

Jedyne takie śluby na Scenie STU

Michal Karas20 września 2017