Zdrowie

Tip: Domowy ocet jabłkowy

Tip: Domowy ocet jabłkowy
Aneta Zadroga

Tysiące dań, setki kreatywnych tipów i setki zaglądających tu miłośników gotowania. Tak wygląda Akademia Smaku. W październiku ciekawą poradą jest… Własnej roboty ocet jabłkowy – autor porady to oczywiście Jacek Bilczyński.

Cel Akademii Smaku od lat jest prosty – chce inspirować i sprawiać, by kuchnia Polaków wciąż zmieniła się na lepsze! Fani pysznego gotowania znajdą tu mnóstwo przepisów, porad ekspertów i dziesiątki inspiracji, dzięki którym będą mogli zostać królami w swojej kuchni.

Ocet jabłkowy jest znany ze swoich prozdrowotnych właściwości. Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba go kupować, można zrobić go samodzielnie. Wystarczą jabłka i odrobina chęci.

Przepis na domowy ocet jabłkowy znajdziesz na portalu Akademia Smaku – https://akademiasmaku.pl/przepis/ocet-jablkowy,4279

Akademia Smaku to miejsce stworzone z pasji do gotowania – pełne wyjątkowych porad i przepisów. Organizatorem i opiekunem Akademii jest marka BOSCH – ekspert w gotowaniu. Ekspertami od pysznych i zdrowych przepisów i porad kulinarnych są w tym roku szef kuchni Tomasz Jakubiak, bloger kulinarny i pasjonat gotowania Tomasz Lach oraz trener i specjalista zdrowego żywienia Jacek Bilczyński.

Zdrowie
Aneta Zadroga

Zafascynowana możliwościami, jakie stwarzają dziś media. Wieloletnia dziennikarka i publicystka Gazety Wyborczej, zawodowo zainteresowana tematami gospodarczymi, jak również społecznymi.

Więcej w Zdrowie

starsza pani 1

Wysiłek szczególnie istotny dla umysłu seniorów

Redakcja Sukces8 stycznia 2018
strach

Trening wyleczy lęk społeczny?

Michal Karas5 stycznia 2018
kobieta z nadwagą

Trauma odbija się na wadze?

Michal Karas4 grudnia 2017
psinka

Pies w domu poprawia zdrowie?

Julia Nieznalska23 listopada 2017
Beautiful girl at night in a dark room with phone, text messaging. Portrait of young woman looking at her mobile phone screen at night

Wpatrywanie się w ekran sprzyja depresji

Michal Karas20 listopada 2017
ikona1234jedzenie4

TIP Akademia Smaku: Węglowodany na śniadanie

Aneta Zadroga13 listopada 2017
waga

Niedowaga a kwestia wcześniejszej menopauzy

Michal Karas8 listopada 2017
cyklistka

Rower świetny w walce z nadwagą

Michal Karas7 listopada 2017
serce-w-dekolcie

Kobiety szczególnie zagrożone po zawale

Michal Karas26 października 2017