Warto mieć

Skarby kobiet sukcesu na WOŚP

Skarby kobiet sukcesu na WOŚP
Redakcja Sukces

Doroczny finał WOŚP dopiero w niedzielę, jednak przed nim (i kilka tygodni po jego zakończeniu) można wesprzeć projekt poprzez niezwykłe aukcje internetowe. Nie brakuje na nich prawdziwych skarbów, a lista cały czas rośnie!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko szczytny cel, jakim w tegorocznej edycji jest lepsze leczenie polskich noworodków. To również rzadka okazja, by stać się częścią czegoś wyjątkowego: niespotykane pamiątki, spotkanie z idolem/idolką czy nawet wcielenie się w zupełnie nową życiową rolę i rozwój kariery.

Dla przykładu, warszawska restauracja Akademia zaprasza na kameralne kolacje z gwiazdami. Można wybrać znaną projektantkę Gosię Baczyńską, tancerki Waleriję Żurawlewą oraz Wiktorię Omyłę, agentkę modelek Małgorzatę Leitner czy Natalię Siwiec, której przedstawiać nie trzeba!

W innych lokalizacjach w Warszawie i okolicach będzie można poznać osobiście choćby Miss Polski 2004 Elżbietę Sawerską, wyjątkowo głośne ostatnio siostry Godlewskie czy znane polskie polityczki.

Na szczeblu lokalnym do spędzenia całego dnia razem zaprasza burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan. Z kolei na wspólnym obiedzie i zwiedzaniu Sejmu zwycięzcę aukcji podejmie liderka .Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer. Skoro już o obiedzie, to hitem jest ten, który wspólnie ugotują Magda Gessler i Robert Biedroń. Już dziś za taką przyjemność trzeba zapłacić prawie 8 tysięcy złotych! Kolejną unikalną drogą przyjemnością będzie spędzenie weekendu na Islandii z blogerką modową Jessicą Mercedes.

A może chciałybyście, Drogie Panie, spędzić wyjątkowe chwile w towarzystwie wyjątkowego mężczyzny? Pod tym względem urodzaj jest szczególny, a wachlarz możliwości nie mniejszy! Kolacja? Proszę bardzo: we dwoje z aktorem Mateuszem Banasikiem, Mr. Gay Poland 2017 – Kacprem czy gwiazdą boksu Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem! Kolacja jest zbyt zobowiązująca? Na lunch zaprasza Maciej Kuśmierz, wokalista disco polo i uczestnik programu Wyspa Przetrwania. Jeszcze mniej zobowiązująco? Leszek Balcerowicz oferuje się na wspólny spacer. Spotkanie bardziej pod kątem rozwoju kariery? Do wzięcia jest choćby szkolenie przed kamerą z Maciejem Orłosiem. Na koniec wyróżnimy posła .Nowoczesnej Adama Szłapkę, który obiecał zabrać do czterech osób na spływ kajakowy Doliną Świdra!

Do wyboru jest również ocean wyjątkowych pamiątek, wśród których znajdziemy przepiękną bursztynową różę od Małgorzaty Foremniak, kryształ diamentowy Rosenthal od Jolanty Kwaśniewskiej oraz komplet wizytowy pierwszej damy, Agaty Kornhauser-Dudy, w którym spotkała się z Melanią Trump. Zresztą, jeśli chodzi o garderobę, to i tu jest spory wybór. Suknia Dody z Opola 2017 czy efektowna autorska sukienka projektu Anety Kręglickiej to tylko dwa z ponad stu możliwych wyborów…

Jak co roku, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można również zdobyć rzeczy tyle niebywałe, co i niekoniecznie wymierne. Do tych pierwszych należy zaliczyć absolutnie niesamowitą osobistą kolekcję ponad 200 płyt winylowych Julii Hartwig i Artura Międzyrzeckiego. Wśród aukcji o niewymiernej wartości i charakterze są choćby imię nowonarodzonej lwicy w gdańskim zoo czy honorowa rezydencja w średniowiecznej wieży ratuszowej w Dzierżoniowie. A że niecodziennych aukcji przybywa przez cały czas, zachęcamy do samodzielnego sprawdzenia długiej i ciekawej listy!

Więcej w Warto mieć

biżuteria miko plus 1

Biżuteria i fizjoterapia w jednym

Redakcja Sukces19 stycznia 2018
święta naturalnie

Przepis na własne ozdoby świąteczne

Michal Karas19 grudnia 2017
Mitsubishi Eclipse Cross 1

Mitsubishi Eclipse Cross – uszyty na miarę!

Redakcja Sukces14 grudnia 2017
fot: R. Szymczak, InVidere

Kalendarze – czy są już passé?

Ela Makos18 października 2017
wakacyjne wspomnienia

Wspomnienia, których majątek nie zastąpi

Redakcja Sukces16 października 2017
rośliny w biurze

Rośliny w biurze – nie tylko świeże powietrze!

Redakcja Sukces3 października 2017
biurka z podnoszonym blatem 1

Nie siedź w pracy, podnieś blat

Michal Karas28 sierpnia 2017
For Your Beauty szczotka do w+éos+-w nieci¦ůgn¦ůca 26,99z+é

O tej promocji się nie mówi…

Anna Chodacka23 sierpnia 2017
filcowamonia-9

Wyjątkowe torebki od Filcowej Moni

Redakcja Sukces17 sierpnia 2017