Kobiety Showbiznesu

Paulina Mogilnicka: Czas i tak upłynie

Paulina Mogilnicka: Czas i tak upłynie
Aneta Zadroga

Od nas zależy jak zaplanujemy sobie nasze własne życie i w jaki sposób upłynie nasz czas.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Paulina Mogilnicka: Co mnie fascynuje? Hmmm… Mnóstwo rzeczy! Ludzie, marzenia, podróże, inne narodowości, jestem bardzo otwarta na nowe zainteresowania.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Jestem młoda, a świat z dnia na dzień zmienia się niewyobrażalnie szybko. Ciężko mi powiedzieć co będzie nawet za rok, a co dopiero za kilka lat. Nie patrzę w przyszłość, żyję chwilą i korzystam z niej w stu procentach. Na pewno chcę się spełniać, niczego nie żałować i czerpać z wszystkiego radość. Więc moja praca na pewno będzie czymś takim, że będę robić to z przyjemności. Wtedy będzie efektywniejsza.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
W sumie to ciężkie pytanie. Pokazuję w mediach społecznościowych zdrowe przepisy, czy propaguję zdrowy styl życia. Wymyślam zdrowe zamienniki niezdrowych sklepowych słodkości. Ale nie samym zdrowym odżywianiem żyje człowiek, dlatego wrzucam też zdjęcia na totalnym „chillku”, czy to z podróży, czy z tego co robię w wolnym czasie. Na pewno chcę przekazać, że trzeba znać umiar do wszystkiego i nie wolno zwariować.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Ja nie pracuję, wszystko co robię, robię z pasji. Lecz bez zastanowienia mogę stwierdzić, że największą radość mam z odzewu ludzi. Jak doceniają moją pracę i włożony w nią trud. Miły komentarz, czy wiadomość na skrzynce bardzo motywuje mnie do dalszej pracy. Widzę, że komuś naprawdę podoba się to, co robię i to w sumie dla nich tutaj jestem.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Wydaję mi się, że nie ma na to żadnej złotej zasady. Trzeba się po prostu przełamać, wszystko malutkimi kroczkami. Ja też jeszcze z tym czasami walczę. Oczywiście nie patrzeć na zdanie innych, ich zdanie nie wniesie nic do waszego życia. Róbcie to, co kochacie. Każda z nas jest wyjątkowa, piękna i ma w sobie tyle siły, że może osiągnąć wszystko, co sobie wymarzy. NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.

Największe marzenie przed Tobą to?
Kocham podróżować, dlatego moim marzeniem jest zwiedzić cały świat z osobą, na którą zawsze mogę liczyć. Kocham marzyć, bez marzeń nie ma życia. Plany co do podróży mam obszerne. Bardzo chcę zwiedzić każdy zakątek świata i poszukać na nim najlepszego miejsca dla siebie. Wyjazdy bardzo mnie inspirują i oczywiście kształcą. Powroty do domu zawsze są ciężkie, ale zawsze towarzyszy mi przy tym radość.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Sukces? To bez zastanowienia szczęście. Spełnianie się i działanie na jak najwyższym poziomie swoich możliwości. Nie chodzi tutaj o stan konta, czy najlepsze auto na świecie, tylko o akceptację siebie. Rozmiar XS też nie gra w tym dla mnie żadnej roli.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/paulina.mogilnicka/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Paulina Mogilnicka

Kobiety Showbiznesu
Aneta Zadroga

Zafascynowana możliwościami, jakie stwarzają dziś media. Wieloletnia dziennikarka i publicystka Gazety Wyborczej, zawodowo zainteresowana tematami gospodarczymi, jak również społecznymi.

Więcej w Kobiety Showbiznesu

Ola-Żelazo-ikona

Aleksandra Żelazo: Pomagam szczęściu!

Anna Chodacka21 lutego 2018
Paulina Mlynarska
wrzesien 2017
fot.Tatiana Jachyra

Paulina Młynarska: Jestem bardzo szczęśliwa!

Anna Chodacka19 lutego 2018
????????????????????????????????????

Beata Tadla: Uwielbiam ludzi!


Anna Chodacka17 lutego 2018
Malgorzata-Babiarz-fot. Kasia Jarosz

Megitza: Kieruję odbiorcę mojej muzyki w stronę miłości

Anna Chodacka16 lutego 2018
Dudnikowa

Jewgenija Dudnikowa: Naprawdę zaczarowany las

Magda Nowak16 lutego 2018
18362555_1299950900113139_1291665350_o

Kasia Dziurska: Życie to moja radość!

Anna Chodacka12 lutego 2018
fot. AKPA

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Uczmy się od najszczęśliwszych!

Anna Chodacka10 lutego 2018
joanna-jedrzejczyk-ikona

Joanna Jędrzejczyk: Szczęście poza oktagonem

Anna Chodacka6 lutego 2018
Noor Daoud 1

Noor Daoud: Chłopczyca? A niech tak mówią…

Michal Karas30 stycznia 2018