Warto mieć

Mitsubishi Eclipse Cross – uszyty na miarę!

Mitsubishi Eclipse Cross – uszyty na miarę!
Redakcja Sukces

Z jednej strony auto miejskie, a z drugiej po trochę drapieżnego coupe i odważnego SUV-a. Najgorętsza nowość Mitsubishi czeka na Ciebie w salonach i nie boi się zimy. Sprawdź Eclipse Cross!

Nazwa Eclipse w ofercie Mitsubishi była dotąd zarezerwowana dla słynnego coupe, produkowanego od 1989 roku. Kompaktowe sportowe auto uwodziło wyglądem i nie zawodziło osiągami. Produkcja skończyła się w 2011, ale japońska marka nie postawiła na Eclipse krzyżyka.

Chyba że jako krzyżyk rozumiemy angielskie słowo „cross”, które w świecie motoryzacji oznacza obecnie auto spomiędzy różnych segmentów. I tak właśnie jest z najnowszym Eclipse Cross, który zadebiutował na salonie w Genewie w marcu tego roku. Już wtedy narobił sporo szumu, a dziś można sprawdzić go osobiście.

Mitsubishi Eclipse Cross 3

Na ten model warto zwrócić uwagę z wielu powodów. Z jednej strony tradycyjna japońska marka mocno poszła w stronę technologii użytkowej, a z drugiej – stara się związać nowy pojazd z tradycjami. Zaczynając od Eclipse Cross, wybór materiałów, ich faktury, kolorów, wykończenia itd. będzie bardziej spójny z koncepcją japońskiego rzemiosła, odpowiednią dla stuletniej tradycji „Maison de Qualité Japonaise”.

Co więcej, Eclipse Cross to efekt całkowitego przeorganizowania działu projektowego w Mitsubishi. Nie dziwi więc, że w odróżnieniu od większości aut tej marki jego stylistyka jest porywająca i niemal odmładza kierowcę.

W ramach swoich kompaktowych (i stylowych) proporcji, Eclipse Cross zapewnia we wnętrzu ergonomiczne i przestronne środowisko dla kierowcy i pasażerów. Pomimo ściętego nadwozia coupe udało się wycisnąć naprawdę sporo miejsca w środku, a mądrze podzielone tylne fotele pozwolą załadować auto nawet dużym bagażem i jednocześnie oferują sporo miejsca na nogi.

Mitsubishi Eclipse Cross 4

Nie ma też problemu z niskim sufitem – choć linia dachu opada, to nawet wysoka osoba wygodnie przejedzie niejedną trasę. Starannie przemyślana konstrukcja dachu pozwoliła zachować komfortową ilość miejsca nad głowami pasażerów nawet, jeśli samochód wyposażony jest w opcjonalny panoramiczny dach słoneczny – okno z widokiem niebo.

Sprawdź możliwości nowego Mitsubishi Eclipse Cross, umów się na jazdę próbną w wybranym salonie Japan Motors i skorzystaj ze specjalnej oferty przedsprzedażowej. Samochód będzie dostępny w salonach Japan Motors w konkretnych terminach:

  • 16 grudnia – Japan Motors Bielsko Biała
  • 18 grudnia – Japan Motors Dąbrowa Górnicza
  • 20 grudnia – Japan Motors Sosnowiec
  • 21-28 grudnia – Japan Motors Warszawa

button-sprawdz

Więcej w Warto mieć

evolable 1

Miejsce pracy i relaksu w jednym

Michal Karas16 lutego 2018
przysiad

Sposób na przełamanie zimowej apatii

Redakcja Sukces24 stycznia 2018
biżuteria miko plus 1

Biżuteria i fizjoterapia w jednym

Redakcja Sukces19 stycznia 2018
WOŚP-sukces

Skarby kobiet sukcesu na WOŚP

Redakcja Sukces10 stycznia 2018
święta naturalnie

Przepis na własne ozdoby świąteczne

Michal Karas19 grudnia 2017
fot: R. Szymczak, InVidere

Kalendarze – czy są już passé?

Ela Makos18 października 2017
wakacyjne wspomnienia

Wspomnienia, których majątek nie zastąpi

Redakcja Sukces16 października 2017
rośliny w biurze

Rośliny w biurze – nie tylko świeże powietrze!

Redakcja Sukces3 października 2017
biurka z podnoszonym blatem 1

Nie siedź w pracy, podnieś blat

Michal Karas28 sierpnia 2017