Warto mieć

Mama na zakupach: Kocyk do zadań specjalnych

Mama na zakupach: Kocyk do zadań specjalnych

Choć pozornie jest to tylko jeden, zwykły kocyk, to tak naprawdę przydaje się on w wielu, często ekstremalnych, sytuacjach. Wykorzystywany był już do okrywania, przewijania czy podczas karmienia. Najważniejsze jest jednak to, że uwielbiają go najmłodsi. Nic dziwnego – miękki dotyk to jedna z jego najważniejszych zalet.

Wielofunkcyjne i pakowne – takie powinny być kocyki, które zabieramy ze sobą na wakacje czy inne wyjazdy z dzieckiem. Ci rodzice, którzy mieli już okazję zapoznać się z otulaczami Cuski wiedzą, o czy mowa i doceniają ich zalety. Przydają się one bowiem nie tylko jako mata do przewijania, ale i kocyk czy okrycie dla dziecka. Mniejsze kocyki Cuski, o wymiarach 60×60 cm, sprawdzają się także jako stylowa, miękka chusteczka. Oznacza to, że w razie potrzeby chronią dziecko przed słońcem lub wiatrem.

Dostępne są dodatkowo większe egzemplarze – 140×140 cm. Tego kocyka, poza jego wspomnianym zastosowaniem można również używać jako pięknego i bardzo wygodnego pareo dla mamy.

unnamed

Karmiąc pociechę 

Okazuje się jednak, że to nie koniec! Spośród wielu funkcji otulaczy Cuski warto wspomnieć o jeszcze jednej. Kocyki są bowiem idealnym towarzyszem podczas karmienia piersią. Nigdy w końcu nie wiadomo, gdzie zastanie nas głód – w galerii handlowej czy może w innym publicznym miejscu. W takich chwilach nie ma czasu na zastanawianie – trzeba działać!

Lekki i cienki kocyk Cuski nie tylko pozwoli ukryć pierś, ale i karmionego malucha. Ochrona ta nie ma jednak nic wspólnego z utrudnieniami w dostarczaniu dziecku powietrza. Otulacze są cienkie i przewiewne, więc z pewnością nie będą utrudniały oddychania. Trzeba też przyznać, że to rozwiązanie pozwala na zachowanie pewnej prywatności.

HappyBlanketRockStars

Stworzone z myślą o najmłodszych

Muślin bambusowy, z którego wykonane są otulacze, jest nie tylko bardzo przyjemny dla malucha, ale i delikatny dla skóry dziecka. Włókno bambusowe nie powoduje bowiem podrażnień, a to oznacza, że sam produkt zyskuje miano antybakteryjnego.

Ich zdecydowaną zaletą jest fakt, że są bardzo przewiewne – dziecko jest okryte, ale i nie ma szans na to, aby nadmiernie się pocić. Termoregulacja działa więc prawidłowo.

Skoro kocyki mają się również sprawdzać jako ręczniki to ważne jest, aby były chłonne. Co więcej, mają też właściwości przeciwgrzybicze, a to oznacza, że nie sprzyjają one namnażaniu się grzybów ani bakterii.

unnamed4

Wielofunkcyjność tego otulacza sprawia, że rodzice zabierają go ze sobą niemal wszędzie. Robią to jednak nie tylko dla własnej wygody – wiedzą też, że ten milusiński kocyk sprawia maleństwu mnóstwo przyjemności.

Więcej informacji na: http://www.cuski.pl
Cuski kupisz na: http://kikishop.pl

logo logo_gotowe_do-sklepu

Warto mieć

Więcej w Warto mieć

evolable 1

Miejsce pracy i relaksu w jednym

Michal Karas16 lutego 2018
przysiad

Sposób na przełamanie zimowej apatii

Redakcja Sukces24 stycznia 2018
biżuteria miko plus 1

Biżuteria i fizjoterapia w jednym

Redakcja Sukces19 stycznia 2018
WOŚP-sukces

Skarby kobiet sukcesu na WOŚP

Redakcja Sukces10 stycznia 2018
święta naturalnie

Przepis na własne ozdoby świąteczne

Michal Karas19 grudnia 2017
Mitsubishi Eclipse Cross 1

Mitsubishi Eclipse Cross – uszyty na miarę!

Redakcja Sukces14 grudnia 2017
fot: R. Szymczak, InVidere

Kalendarze – czy są już passé?

Ela Makos18 października 2017
wakacyjne wspomnienia

Wspomnienia, których majątek nie zastąpi

Redakcja Sukces16 października 2017
rośliny w biurze

Rośliny w biurze – nie tylko świeże powietrze!

Redakcja Sukces3 października 2017