Uroda

Królestwo piękna Anety Swatek

Królestwo piękna Anety Swatek

Decydując się na makijaż permanentny warto oddać się w ręce najlepszych. Takich, którzy nie tylko spełnią nasze oczekiwania, ale i z pasją będą podchodzić do każdego kolejnego klienta.

Dzięki makijażowi permanentnemu będziemy w stanie podkreślić te atuty naszej urody, na których nam zależy, ale i skorygować drobne niedoskonałości. Wszystko po to, by móc cieszyć się pięknem.

Processed with MOLDIV

Makijaż permanentny bez obaw!

Często wzbraniamy się przed makijażem permanentnym, ponieważ obawiamy się tego, jak będziemy wyglądać po jego wykonaniu. Warto zatem najpierw zdecydować się na wizualizację takiego makijażu. Na taką bezpłatną wizualizację zaprasza m.in. Aneta Swatek – I vice Mistrzyni Świata na Miedzynarodowych Mistrzostwach Makijażu Permanentnego z 2015 r. i I vice Mistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym z 2012 r., a także zdobywczyni najwyższego tytułu Elite-Linergist ®, jaki jest przyznawany najlepszym linergistkom w firmie Long Time Liner.

Processed with MOLDIV

Ci, którym makijaż permanentny nadal kojarzy się z ciemną obwódką wokół ust i granatowymi kreskami wokół brwi powinni spróbować tego, który wykonywany jest przez p. Anetę i jej team. To rewolucja w makijażu, który wyglada ultra naturalnie, bez przerysowania, często tuz po wykonaniu wyglada tak ładnie, ze można bez obaw funkcjonować.

Processed with MOLDIV

Dzięki doświadczeniu Anety Swatek i całego zespołu pracującego w salonie Aneta Swatek Permanent Make Up & Beauty Concept klienci mogą najpierw bez pośpiechu dobrać kształt i kolor brwi, ust oraz kresek, poddać się wizualizacji, a potem zyskać już prawdziwy makijaż permanentny, który ma podkreślić urodę, a nie być „dorysowany”. Chcesz coś zmienić, ale nie do końca wiesz jak mają wyglądać te zmiany? Spokojnie, możesz umówić się rownież na autorski zabieg Brow Art, gdzie dzięki hennie, regulacji i stylizacji brwi będzie można przez kilka dni cieszyć się efektem i stwierdzić, czy dobrze czujemy się w nim. W salonie mozna wykonać rownież Make Up, stylizacje włosów, manicure oraz drobne zabiegi na twarz, bo zmiana jest spektakularna, kiedy zadbamy o całość naszego wyglądu.

IMG_5246

To jednak nie koniec pasji Anety Swatek! Poza makijażem permanentnym, który wykonuje od 2004 r., rozwija się również w zakresie pigmentacji medycznej. To kolejny konik właścicielki salonu! Pasja została już poparta tytułem Linergisty Medycznego, dzięki któremu może ona pomagać ludziom na powrót do normalnego życia po przebytych operacjach i zabiegach. To ważny element w terapii, gdyż niejednokrotnie pozwala na szybszy powrót do odpowiedniej kondycji psychicznej.

Z pigmentacji medycznej korzystają wszyscy – kobiety, mężczyźni oraz dzieci. Pigmentacja medyczna to odpowiedni wybór dla wszystkich, którzy cierpią na bielactwo, łysienie plackowate, zmagają się z utratą włosów po chemioterapii lub utratą brwi oraz rzęs. Ten zabieg to również dobry sposób na to, aby zrekonstruować czerwień wargową, odtworzyć brodawkę sutkową po mastektomii czy plastyce piersi, a także zniwelować przebarwienia lub uzupełnić braki w męskim zaroście.

Aneta Swatek Permanent Make Up & Beauty Concept to również dobre miejsce dla mężczyzn. Kolejna autorska technika pigmentacji męskiej MediHair zadba o włosy mężczyzn, a raczej o ich brak. Metoda polega na dopigmentowaniu pojedynczych włosków, imitujących krótko ostrzyżony włos, w miejscu, gdzie ich brakuje. Mężczyzna z zakolami nie czuje się atrakcyjny, a ta metoda na pewno go odmłodzi i doda pewności siebie.

unnamed-2Miejsce, które stworzyła Aneta Swatek to królestwo piękna. Miejsce, gdzie każdy traktowany jest indywidualnie, miejsce, z którego wychodzi się zadowolonym i co najważniejsze wraca się do niego. Trzeba nadmienić, ze z usług korzystają Celebryci z pierwszych stron gazet, dziennikarki i dziennikarze, Prezydentowe i żony Ambasadorów. To tylko świadczy o pełnym profesjonalizmie i miejscu godnym zaufania.

W 2017 salon otrzymał od portalu Permanentnie.com tytuł Najlepszego Salonu w Warszawie, dostał rownież nagrodę Konsumenta 2017.

To właśnie tam można zyskać wygląd, o którym marzyliśmy już od dłuższego czasu.

Więcej na: www.anetaswatek.pl lub na Facebooku.

Uroda

Więcej w Uroda

vianek-promo

SYLVECO: Nowości płynące z… natury

Ela Makos28 listopada 2017
cosmetics-2746013_960_720

Patrz mi w oczy!

Anna Chodacka23 listopada 2017
dodatki kąpielowe

Skuteczny sposób na kąpiel zdrową dla skóry

Michal Karas2 listopada 2017
ikona1234_kobieta_sport8

W walce z suchą skórą

Ela Makos29 października 2017
ikona1234kobieta11

Piękna skóra to moja zasługa!

Ela Makos26 października 2017
kobieta15_ikona123_2014

Skóra w starciu z czynnikami zewnętrznymi

Ela Makos21 października 2017
makijaz idealny 2

Cztery kroki w kierunku idealnego makijażu

Sylwia Cukierska12 września 2017
kobieta_123ikonanowe_2015_15

Brwi na piątkę, czyli stylizacja idealna

Ela Makos4 sierpnia 2017
Rival de Loop, serum do rz¦Ös, cena 23,99z+é 6 ml_s.

Nowe serum do rzęs Rival de Loop!

Anna Chodacka25 lipca 2017