W praktyce

Kobieta w biznesie już po raz czwarty! Ruszyły zapisy na Dzień Kobiet Biznesu

Kobieta w biznesie już po raz czwarty! Ruszyły zapisy na Dzień Kobiet Biznesu
Anna Chodacka

22 marca w Centrum Prasowym przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie już po raz czwarty odbędą się bezpłatne warsztaty „Dzień Kobiet Biznesu. Celem spotkania przygotowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet jest integracja środowiska płci pięknej, której poza świadomym budowaniu własnej marki, zależy również na stałym przyroście klientów. Spotkanie to cechują między innymi cenne wskazówki jak sprawić by pozyskany kontrahent pozostał z przedsiębiorcą na dłużej. „Dzień Kobiet Biznesu”  organizowany przez Fundację Tax Care  z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzedniej edycji wzięło udział blisko 300 kobiet. Na co możemy liczyć w tym roku?  

Badania psychologiczne udowadniają, że 7 sekund to czas w którym możemy zrobić pierwsze, dobre wrażenie. Staranne ubranie świadczy o naszej kulturze osobistej, szacunku dla innych oraz o tym, jak traktujemy swoją pracę. Nasuwa się więc pytanie, ile mamy czasu aby zrobić pierwsze wrażenie z własnym biznesem? Skąd mamy wiedzieć, będąc początkującym przedsiębiorcą, że właśnie teraz zaczął się okres oceniania naszej firmy?

Program czwartej edycji tych warsztatów skierowany jest zarówno do pań, które posiadają doświadczenie w zarządzaniu biznesem jak i do tych, które dopiero planują otwarcie działalności gospodarczej. Będzie wypełniony merytoryczną treścią pozwalającą znaleźć odpowiedz między innymi na pytania – jak szukać, docierać do klientów, nawiązywać z nimi relacje? Jak się z nimi komunikować aby sprzedawać? W jakich kanałach komunikacji z jakich narzędzi skorzystać aby działać efektywnie? Specjalnie na tę okazję Fundacja zaprosiła wyjątkowych prelegentów, którzy z myślą o potrzebach biznesowych uczestniczek podpowiedzą w jaki sposób omawiane zagadnienia samodzielne wdrożyć we własnej firmie.

Warsztaty rozpoczną się o godzinie 17.00 wystąpieniem Mateusza Grodeckiego trenera biznesu, na co dzień razem z Fundacją Tax Care pomagającego młodym przedsiębiorcą w pierwszych krokach prowadzenia biznesu. Następnie o tym jak prowadzić rozmowę z klientem aby oczarować go na pierwszym spotkaniu  opowie Natalia Kościuk, założycielka Pracowni Biznesu – firmy doradzającej małym i średnim przedsiębiorcom w zakresie sprzedaży oraz marketingu. Część  poświęconą komunikacji w biznesie, wykorzystaniu korespondencji mailowej dla efektywności nawiązywanych relacji i zdobyciu zaufania klientów poprowadzi Urszula Gutowska z Centrum Szkoleniowego JET.  Jak działać w sieci, wykorzystywać zasoby marketingu internetowego oraz możliwości jakie kryją social media opowie team specjalistów z agencji marketingu efektywnościowego Digital Resolution, Kamila Krajewska i Piotr Kołodyński. Uczestniczki spotkania poznają również sposoby na zbudowanie swojej marki w sieci, a ich tajniki odkryje gość specjalny wydarzenia – Joanna Ceplin, trenerka skutecznej komunikacji on line, założycielka Akademii Smart Brand.  

13863_Dzien_Kobiet_Biznesu_2018_2_750x422_fb

Na zakończenie spotkania odbędzie się loteria wizytówkowa i konkursy z nagrodami.
Do wygrania wiele ciekawych upominków ufundowanych przez partnerów wydarzenia m.in.: zaproszenie na kurs „Ty i Twoja marka online”, oraz „Instagram dla Biznesu i marki osobistej” Joanny Ceplin,  książki od Fundacji zatytułowane „To Twoja Firma” oraz zaproszenie do najnowszego narzędzia księgowego  – Chmura Faktur.

Wszystkie Panie zainteresowane udziałem w warsztatach już dziś zapraszamy do rejestracji online poprzez formularz rejestracyjny, który znajduje się pod linkiem:
https://fundacja.taxcare.pl/konferencje/iv-dzien-kobiet-biznesu-warszawie/

Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona.
Więcej na stronie https://fundacja.taxcare.pl oraz Facebooku: https://www.facebook.com/events/231764467397776/

W praktyce
Anna Chodacka

Redaktor Naczelna. Najbardziej interesują ją historie ludzi, zwłaszcza takich, których wielu nie zauważa, bo oni mają zwykle dużo dobrego do przekazania światu.

Więcej w W praktyce

coworking

Coworking jest dobry dla zdrowia i kariery

Kalina Samek13 marca 2018
getting-to-equal

Dochodzenie do równości – raport

Michal Karas9 marca 2018
magdalena-rozwadowska-ikona

Magdalena Rozwadowska: Żeglując przez życie

Anna Chodacka8 marca 2018
praca1ikonanowe123

Narzędzia wspomagające zarządzanie firmą budowlaną

Aneta Zadroga5 marca 2018
praca3ikonanowe123

Czy integracja wielu różnych rozwiązań w firmie ma sens?

Aneta Zadroga4 marca 2018
ikona1234praca_komputer

Business Intelligence dla rozwoju firmy

Aneta Zadroga3 marca 2018
biznes_123ikonanowe_2015_05

Praca na odległość a efektywność

Aneta Zadroga2 marca 2018
kobiety biznesu

Jak radzą sobie kobiety w branży IT w Polsce?

Aneta Zadroga1 marca 2018
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Magdalena Piasecka-Ludwin: Inspiruje mnie wizja przyszłości

Anna Chodacka1 marca 2018