Moda

G-Style: Sukienki, które zachwycają

G-Style: Sukienki, które zachwycają

fot. Elyott Poll

Choć w sklepach poczuć już można świąteczny nastrój, to wiele kobiet poszukuje w nich nie tylko bombek czy mikołajkowych prezentów, ale kreacji idealnej na sylwestrowy bal. Każda z pań ma nieco inne oczekiwania, ale jedno jest pewne – wszystkie chcą wyglądać obłędnie.

Jedni preferują małą imprezę w gronie znajomych, a inni wielki bal w pałacu czy wykwintnej restauracji. Sposobów na spędzenie tego dnia może być mnóstwo. Jak jednak odnaleźć kreację, która będzie skrojona na miarę i dopasowana do charakteru imprezy? Wystarczy znaleźć pracownię, która potrafi idealnie rozczytać nasze potrzeby.

Pracownia skrojona na miarę

Pracownia krawiecka G-Style, w której za sterami stoi Grażyna Pander-Kokoszka, mierzyła się już z najróżniejszymi oczekiwaniami klientów. To tam powstawały i powstają nie tylko dobrze skrojone, ale i korespondujące z aktualnymi trendami suknie wieczorowe, ślubne, studniówkowe…

fot. Andrzej Kaczmarek

fot. Andrzej Kaczmarek

W czym tkwi sukces tego miejsca? Grażyna Pander-Kokoszka dokłada wszelkich starań, aby każda z klientek otrzymała kreację zgodną ze swoimi oczekiwaniami, ale i dopasowaną do jej ciała. Najważniejsze jest jednak to, aby klientki czuły się w swoich sukienkach pięknie. Bez tego z pewnością nie można mówić o pełnym sukcesie.

fot. Krzysztof Adykowski

fot. Krzysztof Adykowski

Prostota i nowoczesność

Sukienki, które tworzone są w G-Style łączą w sobie zarówno klasyczną prostotę jak i nowoczesność. Prawdziwym zaskoczeniem mogą być jednak te z nich, które wcale nie powstają z materiałów… W tej pracowni tworzy się też bowiem bardzo ekstrawaganckie prace. Wtedy to w ruch idą nie tylko materiały, ale i śrubki, worki czy gazety! Trzeba jednak przyznać, że te projekty zarezerwowane są na bardzo specjalne okazje.

fot. Robert Krawczyk

fot. Robert Krawczyk

W pracowni szyte są przede wszystkim klasyczne sukienki – z tkanin, które wybierane są w porozumieniu z klientkami. Najważniejsze jest jednak to, aby kreacje cieszyły oczy nie tylko samej klientki, ale i osób, z którymi spotka się podczas tego konkretnego wydarzenia.

Na swojej skórze mogły się o tym przekonać również gwiazdy, które ubiera Grażyna Pander-Kokoszka. W jej kreacjach widziani byli m.in. Ilona Felicjańska, Gosia Andrzejewicz, Marta Barczok – Miss Euro 2016, Anita Sikorska czy Michał Szpak, dla którego projektantka wykonała płaszcz.

fot. Andrzej Kaczmarek

fot. Andrzej Kaczmarek

Na każdą okazję

Studniówkowe szaleństwo, weselna zabawa, sylwestrowy bal, uroczysty bankiet – każda z tych okazji wymaga odpowiedniej oprawy i niebanalnej kreacji. W tej kwestii warto się oddać w ręce specjalistki, która kocha tworzyć, daje swoim klientkom radość, a także sprawia, że każda impreza będzie dla nich niezapomniana. Niezapomniana będzie również kreacja, w której pojawią się tego szczególnego dnia.

Więcej na: www.g-style.pl

G-Style
Grażyna Pander-Kokoszka
ul. Janasa 7, 41-700 Ruda Śląska
tel. 501-806-019 

Więcej w Moda

Grażyna-Pander-Kokoszka-net

Grażyna Pander-Kokoszka: Moje prace mają zachwycać!

Anna Chodacka9 lutego 2018
foraeva-1

Przyroda i kosmos we wspólnym tańcu

Magda Nowak22 grudnia 2017
naszyjnik 1

Dobierz naszyjnik do każdego dekoltu

Sylwia Cukierska8 września 2017
DSCF0803

Dress You Up: Kobieco i na każdą okazję

Redakcja Sukces30 maja 2017
SUunusualwoman6

Trend: (nie)romantyczne falbanki

Anna Chodacka28 kwietnia 2017
carolinabram-ikona

Stylowe okulary są jak dobra biżuteria

Anna Chodacka24 kwietnia 2017
white-ubranie

Biznesowy szyk, czyli w co się ubrać do pracy?

Anna Chodacka14 marca 2017
ikona1234kobieta6

Modne będą pierzaste brwi

Edyta Nowicka3 lutego 2017
2ikona_kobieta2

Nowy rok – nowe trendy ślubne

Edyta Nowicka21 grudnia 2016