Kobiety Showbiznesu

Ewa K (Azs91): Najważniejsza jest pasja!

Ewa K (Azs91): Najważniejsza jest pasja!
Aneta Zadroga

Cenię sobie szczerość w sieci oraz wyrażanie własnego zdania, nawet jeżeli nie jest ono zgodne z przekonaniami innych.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Ewa K (Azs91): Natura. Wszystko co jest związane z fauną i florą wzbudza mój entuzjazm od zawsze. Obcowanie z przyrodą sprawia mi niezwykłą satysfakcję, pozwala w pełni wypocząć od chaosu miasta i pozbierać rozbiegane myśli. Wycieczki poza miasto to mój sposób na relaks: szum drzew, zapach lasu, leżenie na trawie zapewniają mi spokój ducha i pobudzają kreatywność. Staram się obcować z naturą nie tylko na zewnątrz, ale i od wewnątrz. Moja dieta zawiera dużo warzyw i owoców, miodów, dżemów oraz herbat. Odwiedzam sklepiki z żywnością naturalną i stoiska z tradycyjnymi wyrobami domowymi. Jestem amatorką domowych przetworów. Chętnie je przygarniam od rodziny oraz znajomych, a następnie wykorzystuję do obiadów. Są one niezastąpione szczególnie w okresie jesienno-zimowym, gdy ciężko o świeże warzywa i owoce. Interesuje mnie ziołolecznictwo, uważam, że łąka to wielka apteka, z której trzeba nauczyć się korzystać, a nie sięgać po jej chemiczne substytuty. Często i chętnie sięgam po kosmetyki naturalne, ich testowanie to dla mnie za każdym razem niezwykłe doznanie. Mają niesamowite zapachy, których nie zastąpi żaden sztuczny aromat, naturalne pochodzenie i i delikatność działania. Niezwykle cieszy mnie moda i popularność na kosmetyki naturalne. Dzięki temu stały się lepiej dostępne, a wiele marek zaczęło zwracać uwagę na skład swoich wyrobów. Klienci stali się bardziej świadomi i wymagający wobec wytwórców kosmetycznych.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Projektowanie to moja pasja, nie wyobrażam sobie życia bez analizowania i wymyślania nowych rozwiązań, form, obiektów. Moim marzeniem jest założenie własnej działalności, związanej z projektowaniem. W głowie siedzi mi już kilka pomysłów na produkty, co jakiś czas dołączają do nich nowe. Ciągle nad nimi myślę, udoskonalam, analizuję. Może kiedyś uda mi się zrealizować to marzenie. Na razie moja praca zawodowa jest związana z projektowaniem wnętrz, grafiki oraz produktu, czyli z tym co gra mi w duszy. Chciałabym rozwinąć także swojego bloga. Popracować nad jego lepszym wyglądem i regularnie pojawiającymi się treściami, najciekawszymi dla moich czytelników.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Mnóstwo przydatnych informacji i garść dobrze zrobionych zdjęć. Sama wiem czego szukam w Internecie oraz na blogach innych osób. Nie lubię owijania w bawełnę oraz lania wody. Cenię sobie szczerość w sieci oraz wyrażanie własnego zdania, nawet jeżeli nie jest ono zgodne z przekonaniami innych. Zawsze staram się przejść do sedna i wyciągnąć najwięcej faktów.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Szczęście, jakie sprawia mojemu klientowi dobrze zorganizowana przestrzeń lub dobrze zaprojektowany produkt. Moją misją jest ułatwianie oraz estetyczne uporządkowanie życia. Klient przychodzi z mętlikiem w głowie, sfrustrowany ilością możliwych rozwiązań i szerokiej oferty rynku. Ja staram się poznać jego preferencje, wybrać najlepszą dla niego opcję i finalnie pomagam mu podjąć najlepsze decyzje. W pracy uwielbiam poznawać nowych ludzi, ich odmienne podejście do życia i do projektowania. To praca mocno opierająca się na kontaktach interpersonalnych, należy być otwartym na różnych ludzi i kontaktowym. Praca wymaga ode mnie stałego uczenia się, zdobywania informacji oraz poszerzania swojej wiedzy o aktualnych trendach. Uczenie się ciągle nowych rzeczy powoduje, że nigdy się nie nudzę.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Najważniejsza jest pasja i jej systematyczne rozwijanie. Reszta przyjdzie sama. Wystarczy, że Ty będziesz wierzyć w swój cel, a inni pójdą za Tobą.

Największe marzenie przed Tobą to?
Własna działalność. Albo stworzona razem z kimś, kto nadaje na tych samych falach co moje własne. Wierzę, że kiedyś się uda!

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Robić w życiu to, co się kocha i na tym zarabiać!

Zapraszam na: https://azs91.wordpress.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Ewa K

Kobiety Showbiznesu
Aneta Zadroga

Zafascynowana możliwościami, jakie stwarzają dziś media. Wieloletnia dziennikarka i publicystka Gazety Wyborczej, zawodowo zainteresowana tematami gospodarczymi, jak również społecznymi.

Więcej w Kobiety Showbiznesu

Lindsey Vonn

Lindsey Vonn: Weteranka nie odpuści Igrzysk 2018

Redakcja Sukces11 stycznia 2018
Wyspa przetrwania, odc 6, Polsat / Piotr Filutowski

Julia Maciuszek: Gdy jestem w powietrzu czuję, że żyję!

Aneta Zadroga13 grudnia 2017
Asya Kozina - sukces

Asja Kozina: Cudowny świat papieru

Edyta Nowicka9 listopada 2017
Paulina Mogilnicka

Paulina Mogilnicka: Czas i tak upłynie

Aneta Zadroga13 września 2017
Katarzyna Raczek

Katarzyna Raczek, ka.kropka: Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości

Aneta Zadroga13 września 2017
Processed with VSCO with hb2 preset

Olivia Fabińska/dalilahome

Aneta Zadroga13 września 2017
fitqueen-dana

FitQueen-Dana: Szczęście nie jest stacją, do której przybywamy lecz sposobem podróżowania

Aneta Zadroga13 września 2017
Noemi Sparkle

Noemi Sparkle: Uwierz w siebie

Aneta Zadroga13 września 2017
Marta Michałek

Marta Michałek/Testerka produktów

Aneta Zadroga13 września 2017