W praktyce

BOOLSKA.PL: Rachunkowość kobiecą ręką

BOOLSKA.PL: Rachunkowość kobiecą ręką

Czasami w biznesie potrzebne jest wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli przebrnąć przez zakamarki trudnych zagadnień związanych z rachunkowością, kadrami, rozliczeniami i przez stertę dokumentów. Są tacy, którzy wiedzą, w jaki sposób bezboleśnie przeprowadzić klienta przez gąszcz kruczków prawnych. Kobieca intuicja oraz wieloletnie doświadczenie nie są tu bez znaczenia. 

Pośród wielu kancelarii prawno-podatkowych trudno jest się wyróżnić. Jest jednak taka kancelaria, która znalazła na to sposób. Poza profesjonalizmem, szerokim wachlarzem usług oraz bogatym doświadczeniem, wyróżnia ją także strona wizualna. Mowa tu nie tylko o internetowej odsłonie, ale i wnętrzach, które z pewnością zapadają w pamięć klientom. Rządzi w nich bowiem kolor różowy.

a7Doświadczenie i kobieca intuicja

Niebanalne wnętrza i pomysł na taki wizerunek biura łączą się z polityką kancelarii BOOLSKA.PL, w której klienci mają okazję poznać „kobiecą stronę rachunkowości”. To nie tylko hasło, ale przede wszystkim kierunek działania osób zaangażowanych w tworzenie BOOLSKA.PL.

Klient może być zatem pewien, że jego sprawy zostaną otoczone odpowiednią troską, a przez gąszcz kruczków prawnych i zawirowań związanych ze skomplikowanymi przepisami przejdzie obronną ręką. To zasługa nie tylko opiekuńczości czy kobiecej intuicji, ale i wieloletniego doświadczenia oraz ciągłej pracy na rzecz rozwoju kadry Kancelarii.

Pomoc dla przedsiębiorstwa

Zespół BOOLSKA.PL to ekipa do zadań specjalnych. Pozornie zawiłe sformułowania prawne to dla niej chleb powszedni. Na co dzień Kancelaria obsługuje kilkadziesiąt przedsiębiorstw, którym m.in. zapewnia obsługę kadrowo-płacową czy też prowadzi księgi handlowe. Dodatkowo zajmuje się również sprzedażą udziałów nowozarejestrowanych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Co więcej, siedziba Kancelarii może też stanowić adres rejestrowy klienta, a co za tym idzie zapewni oszczędności związane z wynajęciem biura i obiegiem dokumentów.

Wyróżniający kancelarię róż, kobiece podejście do rachunkowości, wyczucie oraz ogromny bagaż doświadczeń w zakresie księgowości – to nie tylko gotowe rozwiązanie dla klientów, którzy chcą zadbać formalności związane z prowadzeniem swojej firmy, ale i przepis na sukces Kancelarii BOOLSKA.PL.

Więcej na: www.boolska.pl

boolskapl_logotyp

W praktyce

Więcej w W praktyce

przepracowana

Presja technologii sprzyja wypaleniu zawodowemu

Ela Prochowicz16 stycznia 2018
pani w aptece

Kto (nie) szuka pracownika ze znajomością języka?

Zofia Kicińska4 stycznia 2018
lotnisko

Jest lepiej, a jednak nie wrócą z emigracji?

Ela Prochowicz27 grudnia 2017
kobieta sukcesu w biznesie

A Ty – wiesz jak dostać premię?

Michal Karas18 grudnia 2017
elfica

Ostatnia chwila, by znaleźć pracę na Święta

Michal Karas14 grudnia 2017
biuro

Rachunkowość – zdaj się na innych

Ela Makos13 grudnia 2017
eduvision-3

Akcja Nawigacja – jak odnaleźć się w biznesie

Ela Makos6 grudnia 2017
WKF_7812

Eduvision: Inwestycja w siebie i swoją firmę

Ela Makos6 grudnia 2017
fake news

„Fake news” w biznesie to broń obosieczna

Michal Karas5 grudnia 2017