Warto odwiedzić

Biowitalność kobieto!

Biowitalność kobieto!
Sylwia Cukierska

Wysoka biowitalność to cecha ludzi sukcesu. Pamiętaj o wzmacnianiu poziomu energii życiowej, zawdzięczamy jej bowiem zdrowie, dobre samopoczucie i siłę do działania.

Czas spędzony w bogatych energetycznie miejscach jest bezcenny dla organizmu – sprzyja regeneracji sił, poprawie ogólnej kondycji organizmu, a także wzmaga motywację. Neutralny poziom biowitalności to ok. 6500 jednostek Bovisa, przebywanie w miejscach o niższej energetyce osłabia organizm, o wyższej – wzmacnia go.

Polskim Centrum Biowitalności (oddziaływanie energetyczne do 30.000 j. w skali Bovisa) jest Manor House SPA, dawna szlachecka rezydencja, a dziś luksusowy hotel bez dzieci, przyjazny weganom i alergikom z najlepszym holistycznym SPA w kraju. Nawet kilkudniowy pobyt w tak hojnie obdarzonej przez naturę energią miejscu dobroczynnie wpływa na organizm.

Sposobów na podniesienie biowitalności jest wiele. W Manor House SPA stosuje się je na różnych poziomach. Przepiękny, zabytkowy park kryje energetyczny Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem, Piramidą Horusa, spiralą energetyczną i Ogrodem Zen. To miejsce sprzyja rozwojowi duchowemu, głębokiemu odprężeniu i obdarowuje pozytywną energią natury.

Terapia biowitalna – energetyzująca sesja na kamiennych matach, wykorzystująca szlachetną siłę kamieni (turmalin i nefryt) przy muzyce harmonizującej czakry oraz rozprzestrzeniającej się wokół plazmie – podwyższa energetykę i biowitalność organizmu, który równocześnie jest stymulowany do autoregeneracji. Połączone siły magneto-, termo-, muzyko-, lito- i jonoterapii harmonijnie oddziałuje na uczestników na poziomie ducha, ciała i umysłu, wspomaga walkę z dolegliwościami, wzmacnia i rewitalizuje organizm.

Terapia harmonizacji czakr na Kryształowym Łóżku pobudza czakry, wzmaga przepływ energii, korzystnie wpływa na zdrowie łącząc działanie lito- i koloroterapii oraz pomaga w osiągnięciu wewnętrznej równowagi.

Plazmowy system balansujący Eemana usprawnia przepływ energii przez meridiany, sprzyja relaksacji i zdrowiu, doskonale regeneruje, wspomaga sen oraz zwiększa zdolność do pracy. Dobrostan można osiągnąć także podczas koncertów na misy i gongi tybetańskie czy też oddając się błogiemu relaksowi w Strefie Hamonizowania Czakr w kompleksie Łaźni Rzymskich. Podczas odpoczynku na ciepłych kamiennych ławach otulają nas: muzyka solfeżowa o specjalnie dobranych częstotliwościach, mgiełka plazmowa oraz aroma- i koloroterapia.

Powstała tu także unikatowa Akademia Holistyczna Alchemia Zdrowia® z niezwykłym programem odmładzającym, który bazuje na fenomenie ludzkiego organizmu – jego umiejętności do autoregeneracji. Stosowane metody pobudzają naturalną zdolność ciała do samouzdrawiania na poziomie komórkowym, skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w ciele.

W Gabinetach Bioodnowy Manor House SPA można się oddać nietuzinkowym terapiom, z których najciekawsze to: oczyszczające kąpiele żywiczne, lecznicze kąpiele ofuro w wysokich wannach (również dla dwojga), akupresurę magnetyczną za pomocą baniek HACI, całkowicie naturalne masaże twarzy bańką próżniową o efekcie porównywalnym do botoksu czy wielowymiarowa terapia czaszkowo-krzyżowa, dzięki której można odzyskać wewnętrzną równowagę, przywrócić i odtworzyć ukryte siły witalne organizmu i poprawić jego naturalne możliwości samoregulacji.

A to tylko część zalet tego niezwykłego miejsca. Z perspektywy korzyści dla zdrowia, czas spędzony w Manor House SPA – jest bezcenny. To znacznie więcej niż SPA!

www.manorhouse.pl

Warto odwiedzić
Sylwia Cukierska

Każda kobieta chce być piękna, a my, z pomocą Sylwii podpowiadamy, jak to zrobić. Kosmetyki, zabiegi, a może domowe spa? Polecamy nasz dział „URODA”.

Więcej w Warto odwiedzić

DSC_1691

Wyjątkowe miejsce w Nałęczowie

Aneta Zadroga23 lutego 2018
Elbphilharmonie-7

Elbphilharmonie: Sztuka falująca nad Łabą

Karol Pisarski12 lutego 2018
Skellig Michael 2

Galaktyczny krajobraz na skraju Irlandii

Michal Karas2 lutego 2018
2018_01_18_183

Muscat: Come as a guest, leave as a friend

Anna Chodacka22 stycznia 2018
zugspitze1

Pobij rekordy na Zugspitze

Michal Karas28 grudnia 2017
Sardynia 3

Sardynia – kraina siedmiu kontynentów

Redakcja Sukces11 grudnia 2017
Pałac Odrowążów Manor House SPA

Manor House SPA najlepszym luksusowym hotelem w Europie wśród historycznych obiektów i finalistą konkursu „Beauty Stars”

Sylwia Cukierska30 listopada 2017
Bohinj 1

Bohinjsko: Jezioro ukryte przed światem

Michal Karas24 listopada 2017
dav

Hasta Siempre Cuba!

Aneta Zadroga8 listopada 2017