Kobiety Showbiznesu

Anna Tomaszewska: Zawsze podążaj do celu, pomimo wszelkich przeciwności

Anna Tomaszewska: Zawsze podążaj do celu, pomimo wszelkich przeciwności
Aneta Zadroga

Nigdy się nie poddawaj i walcz o swoje marzenia.

Przyciąganie, czyli ciągłe pozytywne myślenie o czymś czego pragniemy, działa! Jest to oczywiście trudniejsze niż ciągłe marudzenie oraz negatywne myślenie, więc trzeba to ćwiczyć i się nie poddawać.

 

Co Cię najbardziej fascynuje?
Anna Tomaszewska: Od około dwóch lat moją największą pasją jest siłownia. To ona mnie fascynuje i jej poświęcam najwięcej czasu. Daje mi to sporo satysfakcji. Najcudowniejsze w tym jest to, że tę pasję dzielę z mężem. Czy może być coś lepszego?
Tak, treningi to zdecydowanie coś, co kocham nad życie. Uwielbiam ten moment, kiedy wchodzę na siłownię i mogę odreagować cały dzień właśnie w tym miejscu. I to uczucie po treningu – bezcenne!

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Na pewno chcę, by większa część mojej zawodowej przyszłości była związana z fitnessem. Widzę siebie wraz z mężem jak prowadzimy naszą firmę sportową, która bardzo dobrze prosperuje. Obecnie powoli zaczynamy prace nad naszą marką, więc małymi krokami zbliżamy się do celu. Widzę również siebie jako trenerkę fitness, która robi to, co kocha i wstaje do pracy z uśmiechem na twarzy.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Na moim fanpage’u na Facebooku, jak i na Instagramie, głównie staram się przekazać chociaż troszkę motywacji. Wiem, że to działa, ponieważ często dostaję wiadomości od osób, które mnie obserwują z podziękowaniami lub różnymi pytaniami, na które zawsze odpowiadam. I to chyba jest dla mnie najważniejsze – motywować innych do działania. Udowadniać, że jeśli czegoś naprawdę chcemy, możemy to osiągnąć.
Na moim fanpage’u można również znaleźć różne fit przepisy, filmy z ćwiczeniami oraz trochę zdjęć z życia codziennego.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Obecnie pracuję jako kosmetyczka, zajmuję się przedłużaniem rzęs. Największą radość w pracy sprawia mi widok zadowolonych klientek z efektów wykonanej pracy. Uśmiech i radość klientki oraz jej powrót – to najlepsza zapłata, jaką można otrzymać. Pieniążki, wiadomo, są nam potrzebne do życia i spełniania zachcianek lub marzeń, jednak tej radości i wdzięczności – nic nie zastąpi.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Jeśli plan nie działa, zmień plan, ale nigdy cel… Tutaj szczególnie polecam książkę „Sekret” – wielu osobom już znaną. Po przeczytaniu tej książki całkowicie zmienia się podejście do wszystkiego. Przyciąganie, czyli ciągłe pozytywne myślenie o czymś czego pragniemy, działa! Jest to oczywiście trudniejsze niż ciągłe marudzenie oraz negatywne myślenie, więc trzeba to ćwiczyć i się nie poddawać. Po drugie zaakceptujmy siebie, a wtedy wszystko będzie prostsze.

Największe marzenie przed Tobą to?
Moim marzeniem, takim największym? Hmm… myślę, że mieszkanie w ciepłym kraju. Gdzieś, gdzie codziennie będą mnie budziły promienie słoneczne, zapach piasku i szum oceanu. I doskonale to wiem, że będę tam mieszkała, bo marzenia się spełnia i ja spełnię kolejne z listy .

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Sukces ma wiele twarzy. Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. To po prostu poczucie spełnienia w realizacji tego, co jest dla mnie ważne. Ciągle stawiam sobie jakieś cele i dążę do ich osiągnięcia, gdy już uda mi się je zrealizować, stawiam kolejne i to dla mnie też jest sukces.

Zapraszam na: https://m.facebook.com/befitwithania/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Anna Tomaszewska

Kobiety Showbiznesu
Aneta Zadroga

Zafascynowana możliwościami, jakie stwarzają dziś media. Wieloletnia dziennikarka i publicystka Gazety Wyborczej, zawodowo zainteresowana tematami gospodarczymi, jak również społecznymi.

Więcej w Kobiety Showbiznesu

Ola-Żelazo-ikona

Aleksandra Żelazo: Pomagam szczęściu!

Anna Chodacka21 lutego 2018
Paulina Mlynarska
wrzesien 2017
fot.Tatiana Jachyra

Paulina Młynarska: Jestem bardzo szczęśliwa!

Anna Chodacka19 lutego 2018
????????????????????????????????????

Beata Tadla: Uwielbiam ludzi!


Anna Chodacka17 lutego 2018
Malgorzata-Babiarz-fot. Kasia Jarosz

Megitza: Kieruję odbiorcę mojej muzyki w stronę miłości

Anna Chodacka16 lutego 2018
Dudnikowa

Jewgenija Dudnikowa: Naprawdę zaczarowany las

Magda Nowak16 lutego 2018
18362555_1299950900113139_1291665350_o

Kasia Dziurska: Życie to moja radość!

Anna Chodacka12 lutego 2018
fot. AKPA

Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Uczmy się od najszczęśliwszych!

Anna Chodacka10 lutego 2018
joanna-jedrzejczyk-ikona

Joanna Jędrzejczyk: Szczęście poza oktagonem

Anna Chodacka6 lutego 2018
Noor Daoud 1

Noor Daoud: Chłopczyca? A niech tak mówią…

Michal Karas30 stycznia 2018